2021 lapkričio 3

Po permainingos kovos Marijampolėje – rezultatyvios lygiosios

Po permainingo ir rezultatyvaus antro kėlinio „Žalgiris“ Marijampolėje sužaidė lygiosiomis 2:2 ir išsaugojo persvarą turnyro lentelėje. Dvikovoje su „Sūduva“ žalgiriečiai pirmavo po Hugo Videmonto ir Manto Kuklio įvarčių, bet susitikimo pabaigoje varžovai rezultatą išlygino.

„Žalgirio“ sudėtyje įvyko du pasikeitimai. Dėl keturių geltonų kortelių žaisti negalėjo Karolis Uzėla. Jį aikštės viduryje pakeitė Milenas Gamakovas. Pasveikęs į startinę sudėtį grįžo ir Djibrilis Diaw.

Pirmąją pavojingą progą 10 min. sukūrė šeimininkai. Po perdavimo į baudos aikštelę Giedrius Matulevičius suklaidino Djibrilį Diaw ir smūgiavo iš 10 metrų, tačiau kamuolį atmušė vartus palikęs Tomislavas Duka.

15 min. puikų šansą turėjo „Žalgiris“ – po „Sūduvos“ kampinio Manto Kuklio perdavimas pasiekė aikštės viduriu spurtuojantį Francis Kyeremeh. Jis pabėgo nuo gynėjų, bet vienas prieš vieną iš baudos aikštelės prieigų į vartus nepataikė.

25 min. po svečių kampinio kamuolys nukrito D. Diaw po kojomis netoli vartų, tačiau žalgiriečiui nepavyko laiku sureaguoti ir atlikti smūgį į neginamus vartus.

Pirmajame kėlinyje komandų atakoms trūko tikslumo, įtaką tam padarė ir pliaupęs lietus bei permirkusi aikštė.

47 min. po M. Benetos galingo tolimo smūgio kamuolį atmušė T. Duka.

51 min. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Perėmęs varžovo perdavimą H. Videmontas sužaidė su J. Tadičiumi ir puikiai apsisukęs smūgiavo į vartus, kamuolys prasprūdo vartininkui pro rankas.

54 min. žalgiriečiai perėmė kamuolį varžovų baudos aikštelėje, bet po J. Tadičiaus perdavimo atgal O. Verbicko smūgį atmušė gynėjas.

62 min. pavojingai K. Hondos smūgiuotą kamuolį sugavo T. Duka.

64 min. puiki žalgiriečių ataka baigėsi antru įvarčiu. Po O. Verbicko perdavimo iš krašto J. Tadičius atmetė kamuolį M. Kukliui ir kapitonas vienu lietimu smūgiavo taikliai – 2:0.

Įgytą persvarą žalgiriečiai išsaugojo neilgai.

71 min. po perdavimo į baudos aikštelę D. Diaw sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo N. Gorobsovas.

80 min. po perdavimo kraštu kamuolys pasiekė neginamą Aliaksandrą Makasį ir šio tikslus smūgis rezultatą išlygino.

81 min. H. Videmontas įsiveržė į baudos aikštelę ir suklaidino pora gynėjų, bet iš 10 metrų nepataikė į vartus.

90 min. gerą progą turėjo J. Sylvestras, bet jo smūgį atmušė vartininkas.

Nepaisant komandų pastangų rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Kitas rungtynes A lygoje „Žalgiris“ žais sekmadienį Alytuje prieš „Dainavą“.