2021 rugpjūčio 20

T. Kišas: „Galėjome įmušti dar vieną, bet lygiosios – teisingas rezultatas“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų 2:2 UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse su Budės „Glimt“ sakė, jog pirmajame kėlinyje pavyko įgyvendinti žaidimo planą, o puolėjas Tomislavas Kišas apgailestavo, jog nepasisekė anksti įmušti antro įvarčio.

„Žalgiris“ rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį ir galėjo įmušti dar, tačiau varžovus gelbėjo skersinis. Antrąjį kėlinį dviem įvarčiais pradėjo Norvegijos čempionai, bet pabaigoje vilniečiai rezultatą išlygino.

„Aistruolių palaikymas iki pabaigos komandai išlyginti rezultatą. Tai ką numatėme pirmajame kėlinyje – tą įgyvendinome. Nuo pirmųjų minučių uždavėme tempą. Aktyviai dirbome savo pozicijose, atakavome. Įvartis nebuvo atsitiktinis, netrukus turėjome ir daugiau gerų progų. Sukūrėme nemažą spaudimą, kontroliavome kamuolį. Panašu, jog tai nustebino varžovą. Pirmąjį kėlinį sužaidėme užtikrintai, – vertino startą V. Čeburinas – Antrojo kėlinio pradžioje praleidome po standartinės situacijos. Tai buvo mūsų klaida. Kuriam laikui praradome žaidimo kontrolę, praleidome antrą įvartį. Dėl spaudimo ir didelio noro įmušti padarėme nemažai klaidų. Nepaisant to, „Žalgirio“ žaidėjai atliko didelį darbą. Atakų užbaigime nebuvome tikslūs, tačiau žaidimo procesas leido sukurti mums gerų atakų. Bravo žaidėjams, kad pavyko įmušti antrą įvartį, išlyginti rezultatą.“

„Buvo sunkios rungtynės. Galėjo pasibaigti visaip. Pirmajame kėlinyje sukūrėme daug progų. Žaidėme gerai. Rungtynes pradėjome tikrai gerai. Per pirmas 20 minučių įmušėme įvartį. Žinoma, buvo lengviau žaisti. Jaučiame, kad tame periode galėjome įmušti dar vieną. Tuomet rungtynės būtų buvusios lengvesnės. Tačiau nepavyko, toks jau futbolas. Antrajame kėlinyje šiek tiek geresni buvo jie. Jie tuo pasinaudojo ir įmušė dukart per penkias minutes. Rungtynės iškart pasikeitė. Teko pasitenkinti tuo ką pavyko pasiekti, nes išlyginome rezultatą. Manau, kad galų gale lygiosios teisingas rezultatas“, – teigė T. Kišas.

V. Čeburinas džiaugėsi, jog komandai pavyko atsitiesti po labai apmaudžios nesėkmės praėjusią savaitę rungtynėse su „Mura“. „Tai buvo smūgis visiems žaidėjams, klubo personalui, vadovybei. Psichologiškai tai buvo kritimas žemyn. Esu dėkingas žaidėjams kad jie įveikė šį barjerą, pamiršo tas rungtynes ir žaidė tarsi iš naujo.“

T. Kišas sutiko, jog įvartis pabaigoje geriau nuteikia prieš atsakomąsias rungtynes ir teigė, jog ypatingo spaudimo pagaliau pasiekti išsvajotą tikslą – grupių etapo – nejaučia.

„Žinoma, gerai įmušti paskutinę minutę nei turėti lygiąsias nei atsilikti vienu įvarčiu. Futbole visur yra spaudimo. Toks mūsų darbas. Turime gerai pasiruošti antroms rungtynėms, atiduoti 200 procentų, pabandyti laimėti ir patekti į grupių etapą. Tai didelė galimybė mums visiems“, – teigė puolėjas iš Kroatijos.

Atsakomąsias rungtynes „Žalgiris“ žais rugpjūčio 26 d. Norvegijoje.

Video