2021 gegužės 20

T. Kišas: „Beveik visi prieš mus atsitraukia į gynybą“


Po dublio su „Panevėžiu“ per artimiausias kelias dienas FK „Žalgirio“ laukia dar viena dviguba akistata su Gargždų „Bangos“ komanda.

„Žalgiris“ ketvirtadienį vyks į Gargždus, kur žais A lygos rungtynes, o pirmadienį komandos susitiks Vilniuje.

Prieš šias rungtynes žalgiriečius labiausiai neramino patirtos traumos, nes paskutinės dvikovos su „Panevėžiu“ nebaigė Ivanas Tatomirovičius, Ogenyi Onazi, Francis Kyeremeh. Įvairių negalavimų ruošiantis kitai akistatai patyrė ir dar keli žaidėjai. Be to, dėl šį sezoną gauto ketvirtojo įskaitinio įspėjimo vienerias rungtynes praleis saugas Milenas Gamakovas.

Visgi yra ir gerų žinių – į rikiuotę neseniai grįžo mėnesį nežaidęs Karolis Uzėla, treniruotis po pertraukos pradėjo Nemanja Ljubisavljevičius, Tomislavas Kišas.

T. Kišas – vienas iš „Žalgirio“ senbuvių, nes ekipai atstovavo ir 2019 metų sezone. „Šiemet daug naujų žaidėjų, tačiau vis tiek esame gera komanda“, – šių metų sudėtį įvertino puolėjas iš Kroatijos.

27 metų žaidėjas Lietuvoje yra įmušęs į 9 skirtingų komandų vartus, tačiau tarp jų dar nėra „Bangos“.

„Tikiuosi komanda laimės. Jei pavyks įmušti – gerai, bet to nesureikšminu. Laukia sunkios rungtynės. Beveik visos komandos prieš mus atsitraukia į gynybą. Visuomet sudėtinga. Tačiau važiuojame ten laimėti. Tai mūsų tikslas. Manau tai ir padarysime“, – kalbėjo T. Kišas.

„Žalgirio“ ir „Bangos“ rungtynės Gargžduose vyks gegužės 20 d. 20 val. Rungtynes transliuos TV3Play.lt. Dar kartą komandos susitiks LFF taurės rungtynėse gegužės 24 d. Vilniuje.

Video