2022 spalio 1

Sugrįžo „Žalgirio“ bendruomenės turnyras Vilniaus mero taurei laimėti


Po dvejų metų pertraukos sugrįžo tradicinis „Žalgirio“ bendruomenės turnyras Vilniaus mero taurei laimėti.

Turnyras buvo kasmet rudenį buvo rengiamas nuo 2015-ųjų, tačiau pastaruosius pora metų buvo priverstas padaryti pertrauką dėl pandemijos.

Rugsėjo 30-ąją sostinės „Senvagės“ gimnazijoje būgnai vėl pakvietė komandas į aikštę.

Dalyvius pasveikinusi gimnazijos direktorė Ana Staniukėnienė  linkėjo komandoms nepasiduoti – taip kaip nepasiduota po pandemijos ir grįžta prie turnyro tradicijos. „Nesvarbu kas laimės, svarbu, jog rungtynės būtų draugiškos“, – sakė ji.

Direktorė taip pat pasveikino „Žalgirio“ klubą su 75 metų jubiliejumi, dėkojo už ilgametį bendradarbiavimą su gimnazija, joje įsikūrusia „Žalgiriečio“ akademija.

Turnyre saulėtą penktadienio popietę susirinko šešios komandos, kurios po kartą sužaidė tarpusavyje.

Geriausiai sekėsi susižaidimo kitose varžybose turėjusiai „Swedbank“ ekipai – ji laimėjo ketverias iš penkių rungtynių.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas šios komandos narys Joris Pikturna.

Antra liko „Žalgiriečio“ akademijos komanda, kurioje rungtyniavo ir buvę žinomi Lietuvos rinktinėms atstovavę futbolininkai, dabar treneriais dirbantys Ramūnas Radavičius, Lukas Kochanauskas.

Trečią vietą užėmė „Sportland“ ekipa, ketvirtą Vilniaus savivaldybės komanda (jos vartininkas Sergejus Kuosa išrinktas geriausiu turnyre), penktą – „Nike“ komanda. Šeštoje liko „Pietų IV“ jaunimas – tačiau jie buvo įvertinti papildomu prizu kaip korektiškiausia komanda.

Apdovanojimų ceremonijoje komandas pasveikino Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas . „Šis turnyras – apie futbolą, bendrystę, ir žinoma – apie „Žalgirį“. Svarbiausia, jog ši graži tradicija suburti draugus grįžta. Sveikinu dalyvavusius, linkiu sugrįžti kitais metais“, – kalbėjo jis.

Nugalėtojams atiteko pereinamoji Vilniaus mero taurė, o visiems prizininkams – „Žalgirio“ pagrindinio rėmėjo „Betsafe“ įsteigtos taurės ir kiti prizai.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Video