2022 kovo 4

Starte – šeši įvarčiai

Lietuvos čempionai titulo gynybą pradėjo užtikrintai. Pirmos rungtynėse „Žalgiris“ nesunkiai 6:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą.

„Žalgirio“ gretose po Supertaurės rungtynių starto sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje Manto Kuklio nuo pradžių žaidė Ovidijus Verbickas. Prie traumuotų žaidėjų gretų prisijungė Oliveris Buffas.

Žalgiriečiams prireikė laiko pralaužti varžovų gynybą, tačiau tai padarius „Jonavai“ priešintis darėsi vis sunkiau. Įvarčių sąskaitą 17 minutę gražiu smūgiu iš krašto atidarė Francis Kyeremeh, 40 min. iš baudos smūgio pasižymėjo Nicolas Gorobsov, o prieš pertrauką tas pats F. Kyeremeh po reido įmušė dar kartą.

Antrojo kėlinio pradžioje dar vieną įvartį pakartotiniu bandymu pelnė Ovidijus Verbickas, vėliau po F. Kyeremeh smūgio į virpstą ir perdavimo pasižymėjo Marko Miličkovičius, o šeštą įvartį pridėjo gynėją pergudravęs Donatas Kazlauskas.

Antrąsias rungtynes „Optibet A lygoje“ žalgiriečiai žais kovo 13 d. Vilniuje prieš „Šiaulių“ komandą.