2022 kovo 29

Startavo nauji „Impuls“ mėnesio žaidėjo rinkimai


„Žalgirio“ socialiniuose tinkluose startavo nauji „Impuls“ mėnesio žaidėjo rinkimai.

Į vasario – kovo mėnesio žaidėjo prizą pretenduoja tie keturi žaidėjai, kurie vasario – kovo mėnesiais žaidė visose 5 komandos rungtynėse (Supertaurėje bei čempionate) ir per jas surinko geriausią statistinį naudingumo balą pagal „Instat“.

Atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis Francis Kyeremeh surinko daugiausia naudingumo balų (231). Jis pasižymėjo 3 įvarčiais ir 3 rezultatyviais perdavimais, sukūrė daugiausiai progų (13), atliko daugiausiai raktinių perdavimų (9).

Antras pagal naudingumą statistiškai buvo Nicolas Gorobsovas (224). Saugas atliko daugiausiai – net 434 perdavimus, iš jų 93 proc. tiksliai, taip pat daugiausiai – 23 kartus sėkmingai atliko kamuolio perėmimus (succesfull tackles), daugiausiai atkovojo kamuolį varžovų pusėje (17).

Toliau rikuojasi Petaras Mamičius (221) – krašto gynėjas buvo aktyviausias pagal skersus perdavimus iš krašto (crosses), kurių atliko 31, buvo antras pagal raktinius perdavimus (key passes – 9) ir sukurtas progas (6).

Taip pat į ketvertuką pateko Nemanja Ljubisavljevičius (219). Vidurio gynėjas buvo pirmas komandoje pagal laimėtas dvikovas gynyboje (73 proc., 45) ir oro dvikovas (78 proc., 18), buvo antras pagal atliktus veiksmus aikštėje (481).

Balsuoti už geriausią žaidėją galima socialinio tinkle „Facebook“ puslapyje arba „Instagram“ istorijose.