2021 rugpjūčio 16

Startavo bilietų prekyba į rungtynes su „Bodo“


FK „Žalgiris“ tęsia kovas Europoje ir turi dar vieną, paskutinį šansą iškovoti vietą UEFA turnyrų grupių etape.

UEFA Europos Konferencijų lygoje Lietuvos čempionų ekipa rugpjūčio 19 d. (ketvirtadienį) nuo 20 val. susitiks su Norvegijos čempionu „Bodo Glimt“. Ši komanda pernai taip įveikė „Žalgirį“, tapo viena iš didžiausių staigmenų visoje Europoje bei netgi privertė pasinervinti garsųjį AC „Milan“.

Tačiau skirtingai nei pernai, „Žalgiris“ turės ir savo aistruolių palaikymą – pirmosios komandų rungtynės vyks Vilniuje.

„Žalgirio“ aistruoliai „Pietų IV“ organizuoja neeilinę palaikymo akciją. Tapti neeilinės šventės dalimi ir dvyliktu komandos žaidėju galite tapti ir Jūs:
Tam reikės: į savo vietą ateiti likus bent 15 minučių iki rungtynių pradžios; ateiti pasipuošus žaliai balta apranga (arba tik žalia arba tik balta); paruošti balsą palaikyti komandą visas rungtynes.

DĖMĖSIO – PIETŲ A, B, C, D sektoriai kirti aktyviam komandos palaikymui. Rungtynių pradžioje – kelias minutes – planuojamas vaizdinis palaikymas, kuriame tribūnos dalyvių bus prašoma susipažinti su instrukcijomis ir jas atlikti bei nusiteikti, jog pradžioje kelias minutes gali nepavykti pamatyti įvykių aikštėje (ribotas arba nesantis aikštės matomumas).

Bilietai platinami tik internetu svetainėje Bilietai.lt.

Vienas asmuo gali įsigyti iki 4 bilietų.

Įėjimas į stadioną su bilietu ir ID (asmens dokumentu). Pagal UEFA taisykles svečių sirgaliai rungtynėse nedalyvauja. Dėl šios priežasties Norvegijos piliečiams įėjimas tik su leidimu gyventi (rezidento kortele).