2022 gegužės 6

Startas taurės turnyre – prieš „Džiugą“

Jubiliejinį Lietuvos futbolui šimtmečio savaitgalį „Žalgiris“ pradeda kovas 2022 metų „Hegelmann LFF taurės“ turnyre. Pirmasis varžovas – „Džiugo“ komanda.

Nors taurėje dalyvauja ir žemesnių lygų ekipos, „Žalgiriui“ burtai pirmajame etape ketvirtą sezoną iš eilės lėmė varžovą iš elitinio diviziono.

Visgi žalgiriečių rezultatai startuojant šiame turnyre labai geri – visus paskutinius 11 kartų laimėta, o nesėkmė šioje stadijoje (po baudinių serijos prieš „Bangą“) paskutinį kartą ištiko 2010 metais. Iš viso iš 33 bandymų pirmąjį barjerą „Žalgiris“ įveikė 29 kartus.

Šį sezoną komandų akistata lygoje prieš kelias savaites buvo neeilinė – Telšiuose „Žalgiriui“ pirmaujant 4:1 dvikova buvo nutraukta dėl incidentų tarp žiūrovų. Vėliau po kelių dienų pratęsta ir galų gale baigėsi rezultatu 5:3.

Rezultatyvios buvo komandų akistatos ir pernai – per 4 susitikimus pelnyta 15 įvarčių.

„Džiugas“ po tų rungtynių iškovojo vienintelę savo pergalę čempionate – prieš „Jonavą“. Taip pat du kartus sužaidė lygiosiomis ir triskart pralaimėjo. Telšiškiai ypač strigo puolime – per ketverias rungtynes vienintelis įvartis pelnytas iš baudos smūgio.

„Žalgiris“ savo ruožtu dukart sužaidė lygiosiomis ir iškovojo tris pergales iš eilės.

Taurės turnyre patekimą į kitą etapą lemia vienerios rungtynės. Komandoms pagrindinį laiką baigus lygiosiomis būtų žaidžiamas pratęsimas.

Rungtynės vyks sekmadienį, gegužės 8 d. nuo 14 val. 30 min. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.