2021 rugsėjo 25

Sostinės derbyje – trečios iš eilės lygiosios

Vilniaus klubų akistata „Optibet A lygoje“ vėl baigėsi lygiosiomis. Vilniaus „Žalgiris“ rungtynių pabaigoje žūtbūt stengėsi pasiekti įvartį, bet „Riteriai“ atsilaikė – lygiosios 1:1 (1:0).

Jau 7-ą rungtynių minutę „Žalgiriui“ pavyko įvarčiu paversti kampinio situaciją. Karolis Uzėla smūgiu galva uždarė Francio Kyeremeh perdavimą ir išvedė „Žalgirį“ į priekį.

„Žalgiris“ galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau Hugo Videmontas iš geros situacijos į vartus nepataikė.

39-ą minutę Edvinas Gertmonas įspūdingai atrėmė Marko Pavlovskio smūgį „Riterių“ kontraatakos metu, o netrukus „Žalgirį“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Antro kėlinio pradžioje „Riteriai“ perėmė iniciatyvą. Aktyvus spaudimas 57-ąją minutę davė vaisių: po perdavimo iš kairiojo krašto Olaide Badmusas atstatė pusiausvyrą.

Šansą grąžinti „Žalgiriui“ pranašumą turėjo Gustas Jarusevičius, bet stipriu smūgiu pataikė į virpstą.

80-ą minutę Hugo Videmont perdavimas sukėlė sumaišties varžovų baudos aikštelėje, o netrukus Djibrilis Diaw smūgiavo galva po kampinio, bet tiesiai vartininkui į rankas.

Tai trečiosios iš eilės šių komandų lygiosios tarpusavio rungtynėse A lygoje.