2021 liepos 3

Sostinės derbyje – nulinės lygiosios

Po kelių iš eilės pergalių A lygoje „Žalgiriui“ teko tenkintis lygiosiomis. Nervingame sostinės derbyje vilniečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Riteriais“.

„Žalgiris“ ne kartą buvo arti tikslo, bet varžovus tris kartus gelbėjo vartų konstrukcija.

„Žalgirio“ gretose į starto sudėtį grįžo T. Kišas ir O. Onazi. Dėl geltonų kortelių rungtynes teko praleisti M. Gamakovui.

Rungtynes žalgiriečiai pradėjo aktyviai ir jau 2 min. po O. Onazi smūgio vartininkas nukreipė kamuolį į virpstą. Dar po poros minučių pavojingai iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo H. Videmontas.

8 min. po kampinio arti tikslo buvo „Riteriai“ – po V. Jeriomenkos smūgio galva iš kairio krašto aukštai skriejęs kamuolys atsimušė į virpstą.

19 min. po T. Kišo klaidinamo judesio ir smūgio iš dešinio baudos aikštelės krašto kamuolys skriejo šalia vartų. 20 min. pro šalį iš 18 metrų mušė J. Tadičius.

35 min. po pavojingo M. Grigaravičiaus smūgio iš 12 metrų „Žalgirį“ išgelbėjo E. Gertmonas.

37 min. po O. Verbicko perdavimo H. Videmontas įsiveržė į baudos aikštelę, bet po stipraus smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

Po pertraukos abiems komandoms rečiau sekėsi kurti pavojingas atakas, trūkdavo tikslumo paskutinėje stadijoje.

70 min. po kampinio ir D. Diaw smūgio galva varžovai išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

87 min. po M. Karamarko perdavimo netiksliai smūgiavo T. Kišas.

Per pridėtinį laiką „Žalgiris“ turėjo dar vieną šansą, bet po H. Videmonto smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

Netrukus po J. Sylvestro smūgio galva kamuolį nuo vartų išmušė gynėjai.

Po šių rungtynių „Žalgiris“ padarys pertrauką A lygoje – jau antradienį Lietuvos čempionai startuoja UEFA Čempionų lygoje, kur susitiks su Belfasto „Linfield“ komanda. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.