2022 lapkričio 13

Šiauliuose – trys varžovų įvarčiai

Titulą jau užsitikrinęs „Žalgiris“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės čempionate. Svečiuose 0:3 pralaimėta „Šiaulių“ komandai.

Turnyro lentelei šios rungtynės abiems komandoms reikšmės neturėjo, tačiau sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai. Pirmojo kėlinio viduryje šiauliečiai išsiveržė į priekį Oleksijaus Ščebetuno smūgiu nuo 11 metrų žymos. Antrojo kėlinio pradžioje Eligijus Jankauskas padidino persvarą, o įpusėjus kėliniui O. Ščebetunas įmušė dar kartą.

Rungtynių pradžioje rungtynės laikinai nuėjo į antrą planą – 5 minutę pakeistas su profesionalų futbolu atsisveikinantis „Šiauliams“ atstovaujantis buvęs „Žalgirio“ gynėjas Algis Jankauskas.

Pirmajame kėlinyje komandos nesukūrė daug pavojingų situacijų.

Žalgiriečiai labiau grasino tolimais smūgiais, o šiauliečiai kontratakomis.

28 min. teisėjas užfiksavo D. Kaškeno pražangą prieš O. Ščebetuną ir skyrė baudinį, kurį pastarasis pats ir realizavo.

Vėliau iš toli virš skersinio smūgiavo J. Bopesu.

41 min. po pavojingos „Šiaulių“ atakos pavyko atremti varžovų smūgį baudos aikštelėje.

42 min. du kartus per trumpą laiką Eligijus Jankauskas ir O. Ščebetunas pabėgo vienas prieš vieną, tačiau T. Duka abu kartus sužaidė puikiai ir iškrapštė kamuolį iš po varžovų kojų.

Prieš pertrauką iš toli virš vartų mušė Renanas.

Antrojo kėlinio pradžioje Renanas įsiveržė į baudos aikštelę kairiuoju kraštu, bet mušė pro šalį.

52 min. šeimininkai padidino persvarą. Po G. Micevičiaus smūgio iš baudos aikštelės prieigų nuo virpsto atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė pirmas suskubęs E. Jankauskas.

59 min. varžovų vartams grasino O. Buffo smūgis.

67 min. po N. Gorobsovo tolimo smūgio „Šiaulių“ vartus gelbėjo G. Baliutavičius.

69 min. varžovai įmušė trečią įvartį. Įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliai smūgiavo O. Ščebetunas.

78 min. O. Buffas iš baudos smūgio mušė pro šalį.

81 min. T. Duka atrėmė O. Ščebetuno smūgį.

90 min. atsidūręs vienas prieš vartininką virš vartų smūgiavo M. Oyewusi.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 17 d. Gargžduose prieš „Bangą“.