2022 balandžio 30

O. Verbicko smūgis galva lėmė pergalę Šiauliuose

Antrąjį ratą „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę iš eilės – svečiuose po nelengvos kovos minimaliu rezultatu 1:0 įveikti „Šiauliai“.

Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje po kampinio smūgiu galva įmušė Ovidijus Verbickas. Šiauliečiai po pertraukos turėjo šansą rezultatą išlyginti, bet nerealizavo 11 metrų baudinio.

Žalgiriečiai pradėjo rungtynes tokiu pačiu vienuoliktuku kokiu žaidė savaitės viduryje Jonavoje.

Rungtynės buvo pirmosios ant natūralios vejos – kuri Šiauliuose po žiemos buvo nelygi – komandoms rungtynių pradžioje sunkiai sekėsi prisitaikyti prie neįprastų sąlygų.

Pirmojo pavojingo epizodo reikėjo laukti iki kėlinio vidurio. 22 min. po O. Verbicko smūgio iš toli kamuolį atmušė vartininkas Lukas Paukštė.

33 min. „Žalgiris“ pagaliau pramušė šiauliečių gynybą. Po Nicolas Gorobsovo pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo O. Verbickas.

Antrajame kėlinyje suaktyvėjo ir šiauliečių atakos. 51 min. suklydus gynėjams šiauliečiai atsidūrė vienas prieš vieną, bet atlikti smūgio į vartus nesugebėjo. Netrukus kitoje aikštės pusėje šalia vartų smūgiavo Fabienas Ourega.

59 min. arti tikslo buvo O. Verbicko smūgis, 62 min. pavojingai smūgiavo Danielis Romanovskis.
68 min. Oliverio Buffo smūgį atrėmė vartininkas.

72 min. šeimininkai galėjo išlyginti rezultatą, kai teisėjas užfiksavo žaidimą ranką baudos aikštelėje. Tačiau D. Romanovskio nuo žymos muštas kamuolys atsimušė į virpstą ir vartuose neatsidūrė.

Kitą savaitę „Žalgiris“ žais dvejas rungtynes namuose – trečiadienį su „Banga“ čempionate ir sekmadienį su „Džiugu“ taurėje.