2022 lapkričio 23

Sezono finiše pralaimėta po permainingos kovos

Paskutinėse sezono rungtynėse traumų ir ligų praretintas „Žalgiris“ po permainingos kovos namuose patyrė pralaimėjimą. Rezultatu 2:3 nusileista „Kauno Žalgiriui“.

Kauniečiai per pirmąją valandą įgijo trijų įvarčių persvarą. Pirmąjį įvartį varžovai įmušė pačią pirmąją minutę, o 34 min. realizavo baudinį. Trečiąjį įvartį „Kauno Žalgiriui“ pavyko pelnyti antro kėlinio pradžioje. Per paskutines penkiolika minučių atsilikimą sumažino D. Kazlausko ir O. Verbicko įvarčiai.

Paskutinėje sezono dvikovoje dėl traumų ir ligų komandai negalėjo padėti keli žaidėjai, kai kurie iš jų nebuvo pilnai pasveikę.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo labai nesėkmingai. Jau pirmąją minutę klaidų virtinė privedė prie to, kad atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Philippas Schellnegeris.

25 min. gerą šansą turėjo F. Ourega, bet po jo smūgio kamuolį kojomis atmušė D. Mikelionis.

34 min. po D. Kaškeno pražangos prieš A. Fase teisėjas kauniečiams skyrė baudinį, kurį realizavo Gratas Sirgėdas.

38 min. po O. Verbicko perdavimo M. Oyewusi turėjo puikų šansą, bet jo smūgį iš arti atrėmė D. Mikelionis.

43 min. po pavojingo A. Fase smūgio iš kairio krašto kamuolį atrėmė T. Duka. Pirmojo kėlinio pabaigoje gerą šansą turėjo ir P. Schellnegeris, tačiau vėl vartus puikiai apgynė T. Duka.

51 min. krito trečiasis įvartis. Po A. Fase smūgio iš toli T. Duka nesėkmingai gaudė kamuolį ir šis įskriejo į tinklą.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai nemažai atakavo, tačiau labiau grasinti varžovų vartams pradėjo pavykti rungtynių pabaigoje.

73 min. po D. Kazlausko smūgio kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

75 min. baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė D. Kazlauskas.

83 min. F. Ourega pro galinę liniją prasiveržė dešiniu baudos aikštelės kraštu ir atmetė kamuolį O. Verbickui, kuris smūgiavo tiksliai.