2022 rugsėjo 2

Šeštadienį – trečia išvyka į Telšius


Pergalių seriją vietinėse varžybose turintis „Žalgiris“ ją sieks pratęsti Telšiuose – trečią kartą šį sezoną laukia kelionė pas „Džiugą“.

Komandos iki šiol žaidė tik vienerias rungtynes Telšiuose balandžio mėnesį, tačiau tada dėl incidentų nutraukus rungtynes anksčiau laiko „Žalgiriui“ teko antrą kartą per savaitę keliauti ir užbaigti dvikovą. Ji iki šiol išlieka rezultatyviausia šį sezoną „Optibet A lygoje“ – tuomet vilniečiai nugalėjo 5:3.

Gegužę „Žalgiris“ įveikė varžovus 3:1 „Hegelmann LFF taurės“ rungtynėse, o birželį čempionate laimėjo 2:1. Abejos pastarosios rungtynės klostėsi pagal panašius scenarijus pirmieji kėliniai baigdavosi lygiosiomis 0:0, antrajame žalgiriečiai įgydavo persvarą, o rungtynių pabaigoje „Džiugas“ įmušdavo paguodos įvartį.

Nuo paskutinių akistatų „Džiugo“ gretas papildė keli naujokai – saugai ukrainietis Oleksijus Zbunas, angolietis Aldairas Ferreira, Kongo kilmės puolėjas iš Jungtinės Karalystės Noelis Mbo.  Su komanda atsisveikino saugas Periclesas, puolėjas Aivars Emsis, žaidėjo karjerą baigė ir prie trenerių štabo prisijungė Andrius Lipskis.

Permainos nepadėjo įžengti į pergalių kelią – per du mėnesius „Džiugas“ nelaimėjo nė karto, iš 9 rungtynių 3 kartus sužaisdamas lygiosiomis. Tarp šių rezultatų buvo ir lygiosios prieš „Jonavą“ namuose, taip pat per du kartus nepavyko įveikti pagrindinės konkurentės „Bangos“ (pralaimėjimas 0:1 ir lygiosios 1:1), o Kaune „Hegelmann“ ekipai nusileista 0:5.

Daugiau optimizmo komandos gerbėjams turėjo suteikti pastarosios dvejos rungtynės – svečiuose 2:2 sužaista su „Šiauliais“, arti tokio pat rezultato komanda buvo ir Panevėžyje, bet taškas išsprūdo varžovams pasižymėjus per pridėtinį laiką (2:3).

Prieš būsimą turą „Džiugas“ žengia 9 vietoje ir 7 taškais atsilieka nuo aukščiau esančios „Bangos“.

Visgi Telšių ekipa turės pranašumų „ant popieriaus“: ne tik namų sienų, bet ir poilsio bei pasiruošimo atžvilgiu – paskutines rungtynes jie žaidė šeštadienį. Tuo metu  „Žalgiris“ sužaidė rungtynes sekmadienį ir trečiadienį vėlų vakarą.

Rungtynės tarp „Džiugo“ ir „Žalgirio“ vyks šeštadienį, rugsėjo 3 dieną nuo 15 val. Telšių stadione.