2020 rugpjūčio 7

Šešta pergalė iš eilės – po nervingos kovos

Vilniaus „Žalgiris“ po Hugo Videmonto įvarčio įveikė Gargždų „Bangą“ rezultatu 1:0 ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Žalgiriečiams nuo pirmo kėlinio pabaigos žaisti be už antrą įspėjimą pašalinto Ivano Tatomirovičiaus.

Gerą šansą 3 minutę turėjo Ivanas Tatomirovičius, bet jis smūgiavo virš vartų. 14 min. Manto Kuklio ir Livio Antalio ataką nutraukė vartininkas.

Pirmame kėlinyje abi vienuolikės daug pavojingų epizodų nesukūrė. Vilniečiai po puikiai išpildyto standartinės situacijos sugebėjo išsiveržti į priekį.

17 minutę po Manto Kuklio kampinio ir Ivano Tatomirovičiaus laimėtos oro dvikovos Hugo Videmontas tiksliai smūgiavo galva bei džiaugėsi 9 įvarčių šiame A lygos sezone.

Šeimininkai gana užtikrintai kontroliavo situaciją, bet nuo 41 minutės buvo priversti žaisti dešimtiese – po antros geltonos kortelės buvo pašalintas gynėjas I. Tatomirovičius.

52 min. Modesto Vorobjovo iš baudos aikštelės prieigų muštas kamuolįs pralėkė šalia vartų.

Antrame kėlinyje „Banga“ į puolėjo poziciją pastūmė Robertą Vėževičių, kuris „Žalgirio“ gynėjams kėlė nemažai problemų. 67 min. jis po Valdo Antužio perdavimo vos nenukreipė kamuolio į tolimąjį vartų kampą.

Žalgiriečiai išsiskyrė pavojinga Domanto Šimkaus ataka, jo bandymą atrėmė Ignas Driomovas.

„Žalgirį“ nuo didesnių nemalonumų per pridėtinį laiką išgelbėjo laiku varžovo smūgį sustabdęs Nemanja Ljubisavljevičius.

Dvikovos pabaigoje šalia vartų smūgiavo H. Videmontas.

„Žalgiriui“ ši pergalė leido pakilti į pirmą lentelės vietą susilyginus taškais su „Sūduva“ , kuri šiame ture patyrė pralaimėjimą. Kitas A lygos rungtynes žalgiriečiai žais rugpjūčio 12 d. Marijampolėje.