2022 rugpjūčio 21

Septinta pergalė iš eilės – po nelengvos kovos prieš „Jonavą“

Pasikeitusia sudėtimi Lietuvos čempionate rungtyniavęs „Žalgiris“ po nelengvos kovos palaužė „Jonavos“ pasipriešinimą (3:1) iškovojo septintą pergalę iš eilės ir padidino pranašumą prieš persekiotojus.

Pirmąjį įvartį „Žalgiriui“ 38 min. pelnė Renanas, o antrajame kėlinyje dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo Josipas Tadičius. Dvikovos pabaigoje paguodos įvartį įmušė ir svečiai.

„Žalgirio“ starto sudėtyje buvo atlikti aštuoni pakeitimai – vienuoliktuke liko tik Kipras Kažukolovas, Ivanas Tatomirovičius ir Renanas.

Antrą minutę po Francis Kyeremeh perdavimo būtent Renanas galėjo pasižymėti, bet po jo smūgio galva kamuolys pralėkė pro šalį.

12 min. arti tikslo po smūgio iš toli buvo Gustas Jarusevičius.

31 min. 31 min. žalgiriečiams atėmus kamuolį prie baudos aikštelės J. Tadičius atmetė kamuolį M. Kukliui, bet šis iš baudos aikštelės vidurio nepataikė į vartus.

39 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Po Francis Kyeremeh perdavimo krašte spurtavęs Petaras Mamičius parito kamuolį į baudos aikštelės vidurį Renanui, kuriam beliko įmušti iš arti.

Antrajame kėlinyje „Jonava“ rengė gan pavojingas atakas, ne kartą „Žalgirio“ vartus gelbėjo Tomislava Duka. 55 min. po standartinės situacijos pavojingai smūgiavo Richardas Rodriguezas.

58 min. pavyko rezultatą padvigubinti. Po vartininko pražangos prieš F. Kyeremeh skirtą baudinį realizavo J. Tadičius.

74 min. gerą šansą turėjo G. Jarusevičius, bet jis iš 14 metrų mušė netiksliai.

Dar vieną įvartį J. Tadičius įmušė 81 minutę. Po F. Ourega, M. Burbos ir J. Bopesu kombinacijos pastarasis įsiveržė į baudos aikštelę kairiu kraštu ir atmetė kamuolį J. Tadičiui – kuris iš arti nesuklydo.

Dvikovos pabaigoje nuo Dimašo Kaškeno pabėgęs Marius Ganusauskas pelnė paguodos įvartį „Jonavai“.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais ketvirtadienį – laukia UEFA Europos lygos atsakomoji dvikova prieš Razgrado „Ludogorets“.