2020 liepos 17

Sekmadienį „Žalgiris“ susitiks su „Panevėžio“ futbolininkais


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį Panevėžyje susitiks su „Panevėžio“ futbolo komanda. Pirmajame A lygos rate vilniečiai svečius iš Aukštaitijos namie sutriuškino rezultatu 4:0 (2:0). Tąkart rungtynėse pasižymėjo Richlordas Enninas, Davidas Ngogas, Liviu Antalis ir Mantas Kuklys.

„Panevėžio“ futbolininkai ilgą laiką kapanojosi A lygos dugne, bet, įvykus pokyčiams trenerio poste ir naujuoju komandos strategu paskyrus buvusį „Žalgirio“ trenerį Joao Martinsą, panevėžiečių žaidimas pradėjo gerėti. Panevėžiečiai 9-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:0) namie palaužė į paskutinę vietą nukritusius Vilniaus „Riterius“.

Žalgirietis Hugo Videmontas kalbėdamas apie artėjančią dvikovą sakė, kad „Panevėžys“ turi ne vieną pajėgų žaidėją: „Žiūrėjau panevėžiečių rungtynes su „Riteriais“. Buvau tikrai nustebintas jų pasirodymo. Žinojau, kad komandoje jie turi pajėgių futbolininkų, bet tose rungtynėse panevėžiečiai parodė, kad turi puikių žaidėjų visose pozicijose. Panevėžiečiams dabar vadovauja mūsų buvęs treneris, todėl tikrai žinau, kad jie bus puikiai pasirengę rungtynėms su mumis.“

Per visą istoriją „Panevėžio“ futbolininkams nėra pavykę rimčiau pasipriešinti žalgiriečiams – nuo 2019 metų abi komandos susitiko šešis kartus ir visus kartus pergales šventė vilniečiai.

„Žalgirio“ futbolininkai po triuškinančios pergalės prieš Marijampolės „Sūduvos“ komandą A lygos komandų rikiuotėje žengia antri, „Panevėžio“ futbolininkai – penkti.