2020 birželio 28

Sekmadienį – „Riterių“ iššūkis


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį susitinka su „Riterių“ komanda. Pirmąjame A lygos rate pergalę minimaliu rezultatu 0:1 (0:1) šventė „Riterių“ komanda. Pergalingą įvartį 20 – tąją minutę pelnė „Riterių“ žaidėjas Justinas Marazas.

Tą kart „Žalgirio“ strategas Aliaksejus Baga po rungtynių sakė, kad „Žalgiriui“ nepavyko išnaudoti susikurtų progų: „Emocijų buvo daugiau nei žaidimo, bet nepavyko išnaudoti nė vienos progos“.

Žalgirietis Hugo Videmontas prieš rungtynes teigia, kad komanda turėjo daug pasimokyti iš praėjusio Vilniaus derbio: „Rungtynės su „Riteriais“ niekada nebūna lengvos. Mes jiems pralaimėjome pirmą susitikimą, todėl laukia labai sunkios rungtynės. Nors pagaliau galime žaisti beveik optimalia sudėtimi, visgi kartais neišnaudojame progų“.

Prancūzas sako, kad sekmadienį „Žalgirio“ fanai nusipelno pergalės: „Mums ši savaitė nėra lengva. Pralaimėjome „Kauno Žalgirio“ komandai, nors sugebėjome išlyginti rezultatą, lygiosiomis baigėsi rungtynės ir su „Sūduvos“ futbolininkais. Paskutinės dvi rungtynės buvo sunkios tiek fiziškai, tiek ir morališkai mums visiems. Todėl šiandien fanai nusipelno pergalės ir mes aikštėje atiduosime visą širdė“.

Po sužaistų šešių turų A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais dalinasi antrąją ir trečiąją pozicijas, o „Riteriai“ užimą penktą vietą turnyrinėje lentelėje.