2020 liepos 12

Sekmadienį – principinė A lygos dvikova


Sekmadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų laukia principinė dvikova su A lygos lydere Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Pirmasis šių dviejų komandų susitikimas Marijampolėje baigėsi lygiosiomis. Nors žalgiriečiai visas rungtynes ir pirmavo bei kontroliavo žaidimą, visgi 95-ąją minutę „Sūduvos“ žaidėjas Thomasas Salamonas sugebėjo išlyginti rezultatą.

„Žalgirio“ komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas kalbėdamas apie rungtynes sakė, kad nors „Sūduvos“ klubas kartais žaidžia banguotai, visgi marijampoliečiai turi nugalėtojų mentalitetą.

„Sūduva turi nugalėtojų mentalitetą ir jie tikrai į Vilnių atvyks kautis. Gal kartais jų žaidimas gynyboje ir banguoja, gal kartais nėra tokio užtikrintumo, bet tai tikrai neatsispindės šiose rungtynėse“, – teigia komandos kapitonas.

S.Mikoliūnas sako, kad „Sūduva“ jau ne vienerius metus žaidžia panašų futbolą ir kardinalių naujovių taktikoje ar žaidimo stiliuje šiose rungtynėse tiek iš „Žalgirio“, tiek ir iš marijampoliečių tikėtis nereiktų.

„Nieko naujo tikriausiai nebus. Žaisime kaip ir praėjusiose rungtynėse. Gal keli momentai bus nauji, kuriais treneris papildys žaidimą. Bet „Sūduva“ tokia taktika žaidžia jau ne vienerius metus ir nieko nekeičia“, – kalba S. Mikoliūnas.