2022 rugpjūčio 12

Sekmadienį – akistata prieš pasikeitusius „Riterius“


Tarp kovų Europoje „Žalgirio“ nuo šiol laukia ir nuolatinės dvikovos šalies pirmenybėse. Artimiausia akistata – sekmadienį Vilniuje prieš „Riterius“.

Rungtynės bus žaidžiamos LFF stadione, jų formalūs šeimininkai bus „Riteriai“, todėl „Žalgirio“ abonementai rungtynėms negalios, varžovai taip pat platina ir bilietus į rungtynes.

Šį sezoną „Žalgiris“ varžovus įveikė per abi tarpusavio dvikovas. Kovo mėnėsį „Riteriai“ nugalėti 2:0 po Marko Miličkovičiaus ir Francis Kyeremeh įvarčių kėlinių pabaigose. Gegužę „Žalgiris“ laimėjo 1:0, pergalingą įvartį įmušė Mathias Oyewusi.

Trečiojoje komandų akistatoje varžovams vadovaus ir trečias skirtingas treneris. Kovą prie komandos vairo buvo Glennas Stahlis, gegužės viduryje – pastarąjį laikinai pakeitęs Vaidas Sabaliauskas. Nuo gegužės mėn. pabaigos „Riteriams“ vadovauja ispanas Pablo Villaras.

Jo vadovaujama ekipa per 10 rungtynių iškovojo 5 pergales, dukart sužaidė lygiosiomis ir patyrė 3 pralaimėjimai.

Visgi per tą periodą tik 3 kartus teko žaisti su pirmojo šešeto ekipomis ir nė karto nepavyko laimėti. „Riteriai“ nusileido „Kauno Žalgirio“ ir „Hegelmann“ komandoms, taip pat su pirmaisiais sužaidė lygiosiomis.

Turnyro lentelėje „Riteriai“ išsaugojo ketvirtą poziciją, bet yra sužaidę dviem rungtynėmis daugiau nei persekiojančios „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos. Pagal prarastus taškus „Riteriai“ būtų penktoje vietoje.

Komandos sudėtis taip pat keitėsi. Ekipos gretas papildė saugai iš Serbijos Nikola Eskičius ir Dejanas Miličevičius, puolėjas Ebuka Onah.

Netekčių taip pat netrūksta. Dėl traumų sezonas baigėsi legionieriams gynėjui Olaide Badmusui ir saugui Felipe Brisolai. Gynėjas Dominykas Barauskas pasibaigus kontraktui išvyko karjeros tęsti Lenkijoje, atsisveikinta su slovaku Tomašu Vestenicky.

Komandos šį kartą susitiks čempionate, o šį mėnesį dar kartą turėtų išbandyti jėgas ir „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje.

„Optibet A lygoje“ „Žalgirio“ ir „Riterių“ akistata vyks sekmadienį nuo 17 val. 55 min. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.