2021 balandžio 7

S. Mikoliūnas: „Turime koncentruotis į savo žaidimą“


FK „Žalgirio“ kapitonas Saulius Mikoliūnas po Supertaurės rungtynių ir prieš artėjančią A lygos akistatą teigė esąs pasiruošęs žaisti.

Per savaitę trejas rungtynes rinktinėje sužaidęs S. Mikoliūnas per Supertaurės akistatą liko atsargoje – „Žalgirio“ treneriai nusprendė startinėje sudėtyje ir atliekant keitimus pasirinkti šviežesnius žaidėjus.

„Žalgiris“ Supertaurės dvikovoje pirmavo 2:0, bet leido varžovams rezultatą išlyginti, o vėliau pralaimėjo baudinių serijoje.

„Labai kvailai prieš pertrauką praleidome 11 metrų baudinį. Tikrai neturėjome teisės tokioje stadijoje praleisti tą įvartį. Išmušė iš vėžių ir greitai  antrojo praleistas antras įvartis. Paskui komandai buvo  psichologiškai sunku – kai pirmauji 2:0 ir leidi varžovui išlyginti rezultatą. Savo ruožtu varžovai kaip tik buvo pakilime. Išlyginę, jie pajautė, kad gali daugiau, kad gali kažką išpešti“, – iš šono šeštadienio įvykius laidoje „Žalia Balta Diena“ vertino labiausiai patyręs „Žalgirio“ narys.

Žalgiriečiai turėjo vieną poilsio dieną – Šv. Velykų sekmadienį, pora dienų treniruotėms ir trečiadienį vėl grįžta į A lygos kovas, kur susitiks su Gargždų „Banga“.

„Varžovų komanda labai disciplinuota, išeinanti į greitas kontratakas. Tų kontratakų turėtume vengti, jiems neleisti. Bet daugiau reiktų koncentruotis patiems į savo žaidimą ir kontroliuoti rungtynių eigą“, – kalbėjo gynėjas.

Jis teigė pats ęsas pasiruošęs rungtyniauti: „Jaučiuosi gerai, yra noras, akys dega, su nekantrumu laukiu rungtynių.“

„Žalgirio“ ir „Bangos“ akistata vyks balandžio 7 d. trečiadienį nuo 20 val. Rungtynių transliaciją bus galima stebėti internetu TV3play.lt svetainėje.

„Žalgiris TV“ laidą „Žaliai Balta diena“ galite žiūrėti žemiau:

Video