2020 birželio 19

S. Mikoliūnas: „Šeštadienį laimės komanda, kuri padarys mažiau klaidų“


Šeštadienį Marijampolėje įvyks centrinė pirmojo rato A lygos dvikova – dabartiniai šalies čempionai „Sūduvos“ futbolininkai susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Sostinės ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas teigia, kad vilniečiai į Marijampolę vyksta tik vieno – iškovoti pergalę.

„Į Marijampolę vykstame tik pergalės. Žinoma, „Sūduva“ demonstruoja šiuo metu tikrai gerą futbolą. Šiais metais jau vieną kartą su jais kovojome Supertaurės rungtynėse ir įrodėme, kad galime laimėti“, – teigia S. Mikoliūnas.

Anot žalgiriečio, naujasis „Sūduvos“ treneris Saulius Širmelis daug pakeitimų į komandos žaidimą neatnešė.

„Komanda žaidžia tokia pačia taktika ir nieko kardinalaus tikrai nėra. Naujasis treneris turbūt supranta, kad tokia taktika duoda rezultatą ir tokį žaidimo stilių tikisi išlaikyti ir toliau. Mes žinome, kur važiuojame ir kaip „Sūduva“ žaidžia. Čia mums nebus joks siurprizas“, – sako S. Mikoliūnas.

2019 – tųjų metų A lygos sezone Vilniaus ir Marijampolės klubai susitiko penkis kartus, tačiau vilniečiams pavyko pasiekti tik vieną pergalę. S. Mikoliūnas pasakoja, kad „Sūduva“, kaip ir anksčiau, labai gerai išnaudoja standartines situacijas.

„Čia nėra jokia paslaptis, kad „Sūduva“ yra pavojingiausia standartinėse situacijose, kadangi jų žaidėjai yra aukšti ir galingi, ypač jie pavojingi kovojant antrame aukšte. Mes tam ruošiamės, bet futbolas yra klaidų žaidimas ir šeštadienio rungtynes laimės ta komanda, kuri padarys mažiau klaidų“, – teigia S. Mikoliūnas.

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiuo metu su 12 taškų užima pirmą vietą A lygos turnyro lentelėje. Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai po keturių turų yra iškovoję tris pergales ir su devyniais taškais užima antrą vietą.

Trečiajame ture marijampoliečiai išvykoje rezultatu 3:1 nugalėjo „Riterių“ komanda, tuo tarpu vilniečiai Gargžduose rezultatu 1:0 palaužė „Bangos“ futbolininkus.