2021 rugsėjo 22

S. Mikoliūnas: „Savo sirgaliams esame skolingi“


Saulius Mikoliūnas sako, kad komanda dega noru reabilituotis po blankios savaitės A lygoje ir geru žaidimu atsilyginti sirgaliams už besąlygišką palaikymą. Vilniaus „Žalgiris“ vyksta į Marijampolę, kur „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje susikaus su Marijampolės „Sūduva“.

„Laukiame rungtynių, nes norisi reabilituotis po nesėkmingos paskutinės savaitės.  Praradome labai svarbius taškus kovoje dėl čempionų titulo. Varžovas – principinis, todėl komandai tai galimybė įrodyti, ko yra verta“,– „Žalgiris TV“ sakė kapitonas.

S. Mikoliūnas nesureikšmina skambių „Sūduvos“ pirkinių. Pasak jo, pirmiausia reikia įsitikinti, kokios formos į Lietuvą atvyko Keisuke Honda, ir tik po to svarstyti, kokią įtaką sezono baigčiai tai galėtų turėti.

„Mes dar jo nematėme. Pamatysime – tuomet ir kalbėsime“, – sakė S. Mikoliūnas, pridūręs, kad kova su „Sūduva“ visuomet yra principinė ir garsaus japono atvykimas labiau ypatingomis šių rungtynių nepadaro.

S. Mikoliūnas prognozuoja, kad rungtynės prasidės atsargiai, tačiau abi komandos bandys ir rizikuoti.

„Manau, bus daug kovos. Rungtynių pradžioje komandos bus kiek atsargesnės. Tai kova dėl taurės, o tai, kas keliaus toliau, lems vienos rungtynės. Todėl rungtynių pradžia bus atsargesnė, bet vėliau abi komandos ims rizikuoti, nes abi norės laimėti“.

Paklaustas, ar tikisi ir savų sirgalių palaikymo, „Žalgirio“ gynėjas kalbėjo:

„Kiekvienose rungtynėse jaučiame jų palaikymą ir užnugarį. Po praėjusios savaitės jaučiame, kad esame jiems skolingi, ir norėsime bent kažkiek juos nudžiuginti bei parodyti pagarbą, parodyti, kad mums tikrai rūpi ir gerbiame, ką jie dėl mūsų daro“.

Pats S. Mikoliūnas vis dar traumuotų žaidėjų sąraše. „Kai plyšo galinis raumuo, šiek tiek buvo pažeista sausgyslė. Vis dar esu reabilitacijos stadijoje, bet viskas eina geryn. Tikiuosi, jau ne už ilgo galėsiu treniruotis su komanda“,– kalbėjo futbolininkas.

 

Video