2020 vasario 24

S.Mikoliūnas: „Sausra baigėsi, sezoną norime pradėti pergale“


Pirmadienį Lietuvos futbolo federacijos būstinėje įvyko LFF Supertaurės spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ atstovai.

Futbolo gerbėjams laukimas baigėsi – jau šį šeštadienį mūšiu dėl Supertaurės startuos naujasis futbolo sezonas. Šį kartą kova dėl pirmojo trofėjaus vyks Vilniuje „Sportimos“ arenoje, kur žalgiriečių kapitonas Saulius Mikoliūnas tikisi gausaus fanų užnugario.

„Praėjęs sezonas mums buvo labai nesėkmingas, tačiau sausra baigėsi, metas versti naują lapą ir viską pradėti nuo balto lapo. Sausra baigėsi, mūsų noras yra sezoną ir metus pradėti pergale, iškovoti Supertaurę. Tikiuosi, kad turėsime tvirtą fanų užnugarį. Neabejoju, kad jie taip pat išsiilgo oficialių rungtynių“, – spaudos konferencijoje kalbėjo S. Mikoliūnas.

Tuo tarpu treneris Aliaksejus Baga gyrė varžovus ir teigė, kad laukia labai sunkios rungtynės.

„Esu susidaręs įspūdį apie „Sūduvą“. Tai gera komanda, jie kiekvienoje grandyje turi kokybiškus žaidėjus ir yra gerai susižaidę. Stebėjau tiek jų rungtynių įrašus pasirengimo cikle Kipre, tiek ir rungtynes Lietuvoje. Žinau, kad laukia atkaklios rungtynės su tikrai gera komanda.

Mes taip pat esame pasirengę sezonui. Komandoje turime naujų žaidėjų, kurie kiekvieną dieną vienas kitą supranta vis geriau. „Žalgiris“ jau tris metus užleidžia čempionų sostą „Sūduvai“, tad komandoje visi yra išsiilgę trofėjų. Motyvacija bus didelė. Kviečiu visus atvykti šeštadienį į „Sportimą“. Mums labai reikės gausaus palaikymo“, – sakė „Žalgirio“ treneris.

„Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas šeštadienį stos į dar vieną akistatą su savo buvusia komanda, tačiau veteranas yra atsargus.

„Tai vienos rungtynės. Manau, kad komandų šansai yra lygūs. Favoritų nėra. Trofėjų niekada nebūna per daug, į Vilnių atvyksime kovoti dėl pergalės. Laukia atkakli kova. Turime naują trenerį, turime keletą naujokų. Treneris vis dar apsipranta naujoje aplinkoje, mes taip pat prisitaikome prie jo reikalavimų. Dar reikia laiko, tačiau esame teisingame kelyje“, – sakė jis.

Rungtynės dėl LFF Supertaurės Vilniaus „Sportimos“ arenoje vasario 29 d. prasidės 18 val. Atkreipiame dėmesį, kad į šias rungtynes negalioja „Žalgirio“ abonementai, nes rungtynių organizatorius yra LFF.

Video