2022 spalio 15

S. Mikoliūnas prieš finalą: „Papildomos motyvacijos ieškoti nereikės“


„Hegelmann LFF taurės“ finalo išvakarėse „Žalgirio“ komanda surengė treniruotę atnaujintame Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

„Finalas yra finalas. Tai yra trofėjus. Dvi komandos kurios pateko į finalą parodys geriausia ką gali. Galvoju bus įdomios rungtynės“, – sakė V. Čeburinas.

„Laukia įspūdingas reginys – atnaujinto stadiono atidarymas. Taurės finalas. Žinome, kad visi bilietai išparduoti. Tokio ažiotažo senai Lietuvoje nėra buvę. Tas tikrai labai džiugina. Norime pademonstruoti gerą futbolą, kad visi liktų patenkinti švente, ir žinoma norime tapti nugalėtojais“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

Paklaustas apie pirmus įspūdžius stadione, treneris atsakė: „Stadionas – puikus. Mačiau tik rūbines, taip pat pažiūrėjau aikštę. Galvoju, kad tokį stadioną buvo galima turėti jau prieš 15 metų. Viskas puiku, iš pirmo žvilgsnio – nuostabu.“

Finale „Žalgirio“ laukia Kauno rajono „Hegelmann“ – komanda, kuri čempionate žengia pozicija žemiau.

„Hegelmann“ šiuo metu yra tarp trijų stipriausių komandų, jie pasiekė finalą taurėje, nusipelnė jį pasiekti nueidami savo kelią. Jie žaidžia drausmingai. Žaidėjai aikštėje parodo didelį atsidavimą. Bus rimtos rungtynės tarp dviejų rimtų varžovų. Kas bus svarbiausia? Įmušti įvarčiai“, – teigė V. Čeburinas.

„Kauniečiai turi drausmingą komandą, matosi geras įdirbis trenerio, neveltui jie stovi aukštai lentelėje, demonstruoja gerą futbolą. Reikia komandai būti gerai nusiteikusiai, labai rimtai žiūrėti į varžovą, jokiais būdais neatsipalaiduoti. Finalas yra finalas. Reikia parodyti savo veidą iš geriausios pusės“, – sakė S. Mikoliūnas.

„Žalgiris“ finalui ruošiasi praėjus porai dienų po iškovotos svarbios pergalės Europoje.

„Nuotaikos labai geros, pasiekta svarbi pergalė. Laukia stadiono atidarymas. Tai priduoda papildomų jėgų. Papildomos motyvacijos žaidėjams prieš rungtynes nereikės“, – patikino „Žalgirio“ kapitonas.

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Hegelmann“ vyks sekmadienį, spalio 16 d. nuo 17 val. 30 min.

Dvikovą ir stadiono atidarymą nuo 17 val. bus galima tiesiogiai stebėti LRT Plius televizijos kanalu bei LRT.lt