2020 gruodžio 23

S. Mikoliūnas pratęs karjerą „Žalgirio“ gretose


Lietuvos futbolo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ gretose 2021 metų sezone lieka vienas komandos lyderių – kapitonas Saulius Mikoliūnas.

36 metų gynėjas padėjo parašus ant naujos, dar metus galiosiančios sutarties su klubu.

Vilniuje užaugęs ir futbolininko karjerą pradėjęs S. Mikoliūnas šiemet buvo išrinktas komandos kapitonu.

Futbolininkas buvo praktiškai nepakeičiamas gynybos krašte ir per sezoną praleido vieninteles rungtynes A lygoje. Jis prisidėjo prie to, kad „Žalgiris“ susigrąžino A lygos čempionų vardus, iškovojo LFF Supertaurę.

Po sezono tradiciniuose „Žalgirio“ aktyviausių aistruolių rinkimuose veteranas buvo išrinktas komandos metų žaidėju.

„Prabėgę metai buvo tikrai sunkūs, neįprasti. Pilni netekčių ir suvaržymų, tačiau tuo pačiu ir pilni skambių pergalių, džiaugsmo ašarų, – kalbėjo S. Mikoliūnas – Dėl sutarties pratęsimo ilgai svarstyti nereikėjo. Šiemet po ilgos pertraukos susigrąžinome čempionų vardus, fanų buvau pripažintas geriausiu žaidėju. Tai man asmeniškai didelis įvertinimas ir ženklas, kad dar esu naudingas komandai. Su nekantrumu laukiu naujo sezono pradžios.“

„Žalgirio“ gretose S. Mikoliūnas žaidžia nuo 2016 metų. Per tą laiką jis dukart tapo A lygos čempionu, tris kartus laimėjo Supertaurę ir tris kartus – taurės trofėjų.

Patyręs žaidėjas iki šiol atstovauja ir Lietuvos rinktinei, šiemet jis pagerino visų laikų sužaistų rungtynių Lietuvos rinktinėje rekordą. Jo sąskaitoje – 90 rungtynių.