2022 balandžio 17

„Sūduvos“ gynybos pralaužti vėl nepavyko

Antrą kartą šį sezoną „Žalgiriui“ nepavyko pramušti „Sūduvos“ gynybos. Kaip ir rungtynėse dėl Supertaurės, žalgiriečiai turėjo žaidybinę persvarą, bet jos nepavertė įvarčiais – 0:0.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – į startinį vienuoliktuką grįžo Mathias Oyewusi ir Ovidijus Verbickas. Dėl traumų komandai negalėjo padėti Edvinas Gertmonas ir Mantas Kuklys.

Aikštės šeimininkai nuo rungtynių pradžios kontroliavo žaidimą, tačiau pralaužti „Sūduvos“ sutankintą gynybą sekėsi sunkiai.

Pirmajame kėlinyje pavojingesni buvo Gusto Jarusevičiaus, Francis Kyeremeh smūgiai iš toli, nuo jų apsigynė vartininkas Tomas Švedkauskas. Po Mathias Oyewusi bandymo kamuolys pralėkė šalia virpsto.

Antrajame kėlinyje įveikti „Sūduvos“ gynybinius įtvirtinimus sekėsi dar sunkiau.

Geriausią progą per pridėtinį laiką turėjo Francis Kyeremeh, bet jam nepavyko iš baudos aikštelės pataikyti į vartus – kamuolys skriejo virš skersinio.

Po šių rungtynių „Žalgirio“ laukia trys išvykos. Pirmąjį čempionato ratą komandą baigs balandžio 23 d. prieš „Hegelmann“.