2022 gegužės 4

Prieš „Bangą“ – dramatiška pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės „Žalgiris“ iškovojo pačiu dramatiškiausiu būdu – įvarčiu prieš „Bangą“ paskutinę pridėtinio laiko minutę.

Žalgiriečiai rungtynių pabaigoje išsiveržė į priekį po Petaro Mamičiaus smūgio nuo kampinio, tačiau prieš pertrauką rezultatą išlygino Goncalo Vieira. Visgi pačioje rungtynių pabaigoje N. Ljubisavljevičiaus smūgis nulėmė pergalę 2:1 „Žalgiriui“.

„Žalgirio“ sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje traumą patyrusio Renano startinėje sudėtyje pasirodė Francis Kyeremeh.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau trečią minutę – po Petaro Mamičiaus pakelto kampinio kamuolys įskriejo tiesiai į vartus ir „Bangos“ vartininkui nepavyko apsiginti.

Žalgiriečiai turėjo iniciatyvą nuo rungtynių pradžios ir grasino įmušti dar. 22 min. gerą šansą turėjo J. Tadičius, bet jo smūgį atrėmė vartininkas. 31 min. po F. Kyeremeh reido ir smūgio iš 14 metrų kamuolį atrėmė vartininkas. Vėliau tas pats F. Kyeremeh pavojingai mušė iš toli.

Abi komandos pirmajame kėlinyje dėl traumų atliko po keitimą, o 37 min. „Banga“ liko be vieno žaidėjo – po smūgio varžovui raudoną kortelę užsidirbo komandos kapitonas Nemanja Ljubisavljevičius.

41 min. po greitai įžaisto baudos smūgio ir po Shogo Yoshikawa perdavimo iš dešinio krašto rezultatą smūgiu iš arti išlygino Goncalo Vieira.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo atakomis ir 49 min. po sumaišties pavojingai iš 18 metrų smūgiavo Mantas Kuklys. 50 min. atšokus kamuoliui iš 10 metrų į vartus nepataikė Oliveris Buffas.

Vėliau iš toli netiksliai smūgiavo O. Verbickas, F. Kyeremeh muštas kamuolys pataikė į vartininką.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiriui‘ vis sunkiau sekėsi pralaužti sutankintą varžovų gynybą. Visgi septintą pridėtinio laiko minutę N. Ljubisavljevičiaus smūgis po rikošeto pasiekė tikslą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį 14 val. 30 min. su „Džiugu“.