2022 kovo 13

Antrose čempionato rungtynėse – nulinės lygiosios

Antrose Lietuvos čempionato rungtynėse nugalėtojų titulą ginančiam „Žalgiriui“ nepavyko pralaužti varžovų gynybos – dvikova prieš „Šiaulius“ baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasikeitimai – vietoje Fabieno Ouregos ir Sauliaus Mikoliūno žaidė Marko Miličkovičius ir Ivanas Tatomirovičius.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečiams sunkiai sekėsi kurti.

Geriausią šansą po Motiejaus Burbos perdavimo turėjo Josipas Tadičius, bet jam iš arti nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

Svečių greitos atakos kraštais buvo pavojingos ir kartą pasižymėti galėjo Ernestas Pilypas, bet kelią link vartų jam užstojo Edvinas Gertmonas.

Po pertraukos šeimininkai suaktyvino atakas, o „Šiaulių“ komanda beveik visą dėmesį skyrė gynybai.

Arčiausiai tikslo „Žalgiris“ buvo kėlinio viduryje, kai Ovidijaus Verbicko muštas kamuolys sudrebino virpstą. Dar po kelių minučių Fabienas Ourega išbėgęs vienas prieš vieną pataikė į vartininką.

Kartą F. Ourega geroje situacijoje pataikė į komandos draugą, o Francis Kyeremeh pora kartų puolime pritrūko tikslumo. „Šiauliai“ atlaikė „Žalgirio“ šturmą ir iškovojo tašką.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais kovo 16 d. Gargžduose prieš „Bangą“, o namuose – kovo 20 d. su „Riteriais“.