2022 balandžio 27

Jonavoje – anksti įgyta persvara ir triuškinanti pergalė

Antrą ratą „Žalgiris“ pradėjo taip pat kaip pirmąjį – sutriuškindamas „Jonavos“ komandą.

Žalgiriečiai trijų įvarčių persvarą susikrovė jau per pirmąsias 20 minučių po Nicolas Gorobsovo, Manto Kuklio ir Renano Oliveiros įvarčių, o antrajame kėlinyje įmušė Josipas Tadičius ir Francis Kyeremeh.

„Žalgirio“ sudėtyje šioms rungtynėms įvyko pora pasikeitimų – pirmą kartą šį sezoną startinėje sudėtyje žaidė Joelis Bopesu, pasveikęs po traumos į vienuoliktuką grįžo Mantas Kuklys.

Jau 5 min. žalgiriečiai išsiveržė į priekį – po N. Gorobsovo baudos smūgio iš kairio krašto kamuolys kirto vartų liniją kartu su vartininku Martynu Matuzu.

16 min. po P. Mamičiaus pakelto kampinio prie artimojo virpsto tiksliai galva smūgiavo M. Kuklys.

20 min. po perdavimo iš kairiojo krašto iš arti kamuolį į vartus nukreipė Renanas.

Antrojo kėlinio pradžioje – 52 min. po M. Kuklio perdavimo J. Tadičius laimėjo dvikovą su gynėju ir pasiuntė kamuolį pro atbėgantį vartininką į tinklą.

68 min. po keitimo aikštėje pasirodęs F. Kyeremeh spurtavo aikštės viduriu ir aplenkęs gynėjus atsidūręs vienas prieš vieną nesuklydo – 5:0.

81 min. po M. Kuklio smūgio galva kamuolys pataikė į skersinį, o atakai tęsiantis šį kartą po smūgio koja  vėl atsimušė į vartų konstrukciją.

„Žalgiris“ galėjo pasižymėti ir dar, tačiau varžovus gelbėjo vartininkas Martynas Matuzas.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais šeštadienį, balandžio 30 d. Šiauliuose. Gegužės 4 d. laukia rungtynės Vilniuje prieš Gargždų „Bangą“.