2020 spalio 20

Keturi įvarčiai Gargžduose leidžia tęsti kovą dėl A lygos aukso

Kovoje dėl A lygos čempionų vardų intriga išliks iki paskutinio turo. Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose įtikinama persvara 4:0 įveikė Gargždų „Bangą“ ir išsaugojo galimybes aplenkti Marijampolės „Sūduvą“.

Titulo likimas bus sprendžiamas spalio 31 d. Vilniuje dviejų lyderių tarpusavio akistatoje. Jei po šios akistatos komandos turės lygiai taškų, bus žaidžiamos papildomos rungtynės.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje, lyginant su praėjusiomis rungtynėmis, įvyko vienas pasikeitimas. Vartuose rungtynes nuo pradžių pradėjo Edvinas Gertmonas.

Dvikovos pradžioje po trumpos žvalgybos krito greitas įvartis. 12 min. po kampinio I. Tatomirovičiui pavyko sustabdyti kamuolį baudos aikštelėje ir iš arti pasiųsti į vartus.

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo teritorinę persvarą, tačiau trūko tikslumo paskutinėje atakos stadijoje, o varžovai gynėsi be didesnių klaidų.

Pačioje antro kėlinio pradžioje vilniečiai galėjo padidinti pranašumą, bet Hugo Videmonto smūgį iš baudos aikštelės prieigų atrėmė vartininkas, o Francis Kyeremeh pakartotinis smūgis buvo labai netikslus.

49 min. po H. Videmonto perdavimo iš krašto F. Kyeremeh turėjo dar vieną progą, bet galva smūgiavo kamuolį virš vartų. 59 min. greitoje atakoje F. Kyeremeh iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo pro šalį.

Kėlinio viduryje „Žalgiris“ dviem įvarčiais įtvirtino savo persvarą. 66 min. A. Kaludžerovičius galva numetė kamuolį L. Antaliui ir šis vienu lietimu iš 15 metrų pasiuntė kamuolį į vartus. Po minutės. H. Videmontas kairiajame baudos aikštelės krašte suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Po dviejų įvarčių „Banga“ tarsi prabudo ir perėjo į puolimą, tačiau dvi jų atakos baigėsi smūgiais, su kuriais lengvai susitvarkė E. Gertmonas.

86 min. dar vieną įvartį pridėjo po keitimo pasirodęs Karlo Kamenaras. Jis pasižymėjo tiksliu smūgiu baudos aikštelėje.

„Žalgiris“ šventė pergalę ir tęsia kovo dėl aukso. Lemiamos rungtynės vyks spalio 31 d. su Marijampolės „Sūduva“. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.