2021 liepos 2

Repeticija prie Čempionų lygą – sostinės derbis


Prieš Čempionų lygos kovas „Žalgirio“ laukia paskutinė repeticija –  sostinės derbis su „Riteriais“.

Nuo paskutinės komandų akistatos A lygoje pasikeitė nemažai. Tuomet dvikova vyko po stipraus snygio, šį kartą vyks per karščius.

Tuomet žalgiriečiai rungtynes baigė lygiosiomis 1:1 ir turnyro lentelėje buvo nukritę net į ketvirtą vietą, vos keturiais lenkdami varžovus.

Dabar „Žalgiris“ – pirmoje pozicijoje, o „Riteriai“ nusmuko į šeštąją

„Riterių“ ekipą nuo to laiko paliko treneris Siarhejus Hurenko, laikinuoju ekipos strategu paskirtas Valdas Trakys. Jo vadovaujama ekipa paskutinių keturių rungtynių nepralaimėjo ir atėmė taškus tiek iš „Panevėžio“, tiek iš „Sūduvos“.

Su komanda atsisveikino traumą patyręs puolėjas Lukas Kochanauskas, taip pat Dovydas Virkšas, Arthuras Ymele, keli jauni žaidėjai. Prieš pat dvikovą su „Žalgiriu“ papildė buvęs „Jonavos“ puolėjas Maksimas Marusičius. Ilgam traumuotas Aleksandras Levšinas.

„Žalgirio“ naujas nuostolis vienas – dėl surinktų 6 geltonų kortelių ekipai nepadės Milenas Gamakovas.

Žalgiriečiams šios rungtynės – galimybė pratęsti pergalingą seriją. Vienas iš jos kalvių – rezultatyviausių A lygos snaiperių lentelėje pirmaujančių žaidėjų grupę prisivijęs Francis Kyeremeh.

Per pastarąsias penkias rungtynes A lygoje jis pasižymėjo 5 kartus, o iš viso savo sąskaitoje turi 8 įvarčius.

Tai daug daugiau nei per praėjusį sezoną, kai per 12 rungtynių jis įmušė 2 kartus.

„Anksčiau nebuvau taip gerai pasiruošęs kaip šiemet. Šiemet esu ypač gerai pasirengęs kažką pasiekti“, – aiškino ganietis.

Dėl poros iš jų jis turėtų padėkoti ir Hugo Videmontui. Ypač gražus buvo jo paskutinis perdavimas rungtynėse su „Nevėžiu“. „Mes daug treniruojamės, kad tai būtų. Tikiuosi, kad kitose rungtynėse vėl kažką pademonstruosime“, – vylėsi F. Kyeremeh.

„Žalgirio“ ir „Riterių“ akistata vyks penktadienį liepos 2 d. nuo 18 val. LFF stadione. Rungtynių formaliais šeimininkais bus varžovai, jie ir prekiauja bilietais. Dvikova bus tiesiogiai transliuojama per TV6 ir TV3Play.lt

 

Video