2022 liepos 4

Renkamas „Impuls“ birželio mėnesio žaidėjas


Į „Impuls“ mėnesio „Žalgirio“ žaidėjo prizą birželį pretenduoja Fabienas Ourega, Renanas, Nicolas Gorobsovas ir Petaras Mamičius.

Birželio mėnesį (bei liepos 1 dieną) „Žalgiris“ sužaidė 4 rungtynes ir iškovojo 4 pergales (2:0 prieš „Panevėžį“, 2:1 prieš „Džiugą“, 5:0 prieš „Sūduvą“ ir 2:1 prieš „Hegelmann“).

Į „Impuls“ mėnesio žaidėjo prizą pretenduoja tie keturi žaidėjai, kurie žaidė bent 4 komandos rungtynėse ir surinko aukštus statistinius rodiklius pagal „Instat“.

Daugiausiai naudingumo balų antrą mėnesį iš eilės surinko Fabienas Ourega (235). Prancūzas įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, taip pat sukūrė 6 progas komandos draugams, atliko 5 tikslius raktinius perdavimus, 20 iš 26 kartų sėkmingai driblingavo.

Nedaug atsiliko puolėjas Renanas (233). Jis per 4 rungtynes pelnė 5 įvarčius, tą sugebėjo padaryti turėdamas 9 progas, iš 12 smūgių 7 kartus pataikė į vartų plotą, taip pat sukūrė 2 progas komandos draugams.

Trečias pagal statistinį naudingumą buvo Nicolas Gorobsovas (224) balai. Saugas įmušė įspūdingą įvartį rungtynėse su „Sūduva“, sukūrė 2 progas komandos draugams, laimėjo daugiausiai dvikovų (43), atliko daugiausiai tikslių perdavimų (224 iš 252, 89 proc. tikslumu), 11 kartų atliko sėkmingus kamuoliu perėmimus čiuožiant (tackles).

Kaip ir įprasta, tarp kandidatų pateko ir krašto gynėjas Petaras Mamičius (218). Jis pasižymėjo 3 rezultatyviais perdavimais, sukūrė 4 progas komandos draugams, laimėjo 30 dvikovų (ketvirtas komandoje), buvo antras pagal kamuolio perėmimus (23, ball interceptions).

Balsuoti už geriausią žaidėją galima „Žalgirio“ paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“ arba „Instagram“ istorijose.