2022 gegužės 2

Renkamas „Impuls“ balandžio mėnesio žaidėjas


„Žalgirio“ socialiniuose tinkluose renkamas „Impuls“ balandžio mėnesio žaidėjas.

Balandį „Žalgiris“ sužaidė 7 rungtynes: iškovojo 3 pergales (prieš „Šiaulius“ 1:0, „Jonavą“ 4:0 ir „Džiugą“ 5:3) bei 4 kartus sužaidė lygiosiomis (2:2 su „Kauno Žalgiriu“ ir „Hegelmann“, 0:0 su „Sūduva“ ir „Panevėžiu“).

Į balandžio mėnesio žaidėjo prizą pretenduoja tie keturi žaidėjai, kurie žaidė bent 5 komandos rungtynėse ir surinko aukštus statistinius rodiklius pagal „Instat“.

Daugiausiai naudingumo balų (224) surinko saugas Nicolas Gorobsovas. Jis žaidė visus 7 mačus. 4 rungtynėse jo standartinės situacijos baigėsi įvarčiais – kartą jis pasižymėjo pats, o tris kartus asistavo komandos draugams. Saugas taip pat atliko daugiausiai tikslių perdavimų ir laimėjo daugiausiai dvikovų.

Balandį penkerias rungtynes startinėje sudėtyje sužaidęs komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas (222) pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu rungtynėse prieš „Džiugą“. Jis taip pat daugiausiai komandoje atkovojo kamuolių varžovų aikštės pusėje.

Vienintelis be keitimų balandį žaidė Petaras Mamičius (221). Krašto gynėjas balandį pasižymėjo 4 rezultatyviais perdavimais (3 rungtynėse prieš „Jonavą“) ir buvo vienas aktyviausių žaidėjų aikštėje: atliko daugiausiai perdavimų, daugiausiai raktinių perdavimų (key passes), skersų perdavimų (crosses), buvo antras pagal sukurtas progas.

Rezultatyviausias komandoje balandį buvo Mantas Kuklys (212). Saugas per 5 žaistas rungtynes pelnė 3 įvarčius (skirtingiems varžovams) ir taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, vidutiniškai buvo antras komandoje pagal sukurtas progas ir atliktus raktinius perdavimus, trečias pagal tikslius perdavimus.

Balsuoti už geriausią žaidėją galima „Žalgirio“ paskyrose socialiniame tinkle „Facebook“ arba „Instagram“ istorijose.