2022 sausio 28

Reikalavimai žiūrovams kontrolinėse rungtynėse arenoje


„Žalgirio“ kontrolines rungtynes  ketinantys stebėti žiūrovai pagal naujas renginių taisykles turės iš anksto pasirūpinti respiratoriais, taip pat turėti galimybių pasą ir registruotis.

Pagal naują, sausio 17 d. įsigaliojusį LR Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimą dėl renginio organizavimo būtinų sąlygų, vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Kaip išsirinkti tinkamą respiratorių

Taip pat žiūrovams (nuo 16 metų) norint dalyvauti renginyje privalomas galiojantis galimybių pasas ar atitinkamas dokumentas.

Dar vienas reikalavimas susijęs su tuo, jog į renginių vietą negali patekti žiūrovai, kurie neturi įsigiję bilietų elektroniniu būdu arba neregistruoti į renginį.

Registracija į rungtynes bilietų vykdoma užpildant elektroninę formą „Žalgirio“ svetainės tam skirtoje skiltyje.

Žiūrovo registracijos forma

Neįvykdžius šių reikalavimų žiūrovai nebus įleisti į rungtynių vietą.

Taip pat pažymėtina, jog žiūrovai kaukes turi dėvėti visą renginio laiką, rekomenduojama laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų. Nesilaikantys šių reikalavimų žiūrovai gali būti pašalinti iš arenos.