2020 kovo 8

R.Enninas: „Dominavome visas rungtynes“


Vilniaus „Žalgiris“ A lygos sezoną pradėjo įspūdinga pergale, o vienu pergalės kalvių tapo fantastiškai Lietuvos čempionate debiutavęs kanadietis Richlordas Enninas.

21-erių naujokas rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, įmušė vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Visa tai – per 74 žaidimo minutes.

Įdomu, kad pasirengimo cikle kanadietis buvo patyręs nedidelę traumą ir dalyvavo vos vienose kontrolinėse rungtynėse, tačiau dabar jis jaučiasi gerai.

„Neturėjau progos sužaisti daugiau rungtynių ruošiantis sezonui, bet svarbiausia, kad trauma nebuvo rimta ir dabar galiu padėti komandai. Malonu į aikštę išbėgti startinėje sudėtyje. Jaučiuosi laimingas. Visa komanda rungtyniavo puikiai. Manau, kad dominavome visas rungtynes ir pelnytai laimėjome. Rezultatas yra geras, pergalė nekelia abejonių“, – fkzalgiris.lt sakė komandos gerbėjų „turtingu lordu“ pramintas futbolininkas.

Įvairiose atakuojančiose pozicijose galintis žaisti R. Enninas sakė, kad svarbu buvo įmušti greitą įvartį.

„Ankstyvi įvarčiai tokiose rungtynėse dažnai nulemia tolimesnę mačo eigą. Mes savo užduotis įgyvendinome. Tai buvo geras pasirodymas. Taip pat norėčiau padėkoti mūsų fanams, kurie dainavo ir palaikė visas 90 minučių. Turėti tokį užnugarį – nuostabus jausmas. Tikiuosi, kad jie mus taip palaikys ir toliau. Tai labai svarbu“, – tikino jis.

Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais jau šį penktadienį kovo 13 d., kai 19.30 val. „Sportimos“ arenoje priims „Riterius“. Vis dar tęsiasi abonementų prekyba. Juos ir bilietus į rungtynes galite įsigyti paspaudę ČIA.

Video