2022 kovo 22

Puolimą sustiprins brazilas iš Ukrainos klubo


„Žalgiris“ pastiprino puolimo gretas – į Lietuvos čempionų ekipą iš Ukrainos klubo atvyksta legionierius iš Brazilijos Renanas Abneris do Carmo de Oliveira.

24 metų žaidėjas, trumpiau tiesiog Renanas Oliveira, pastaruoju metu atstovavo Kovalivkos „Kolos“ klubui Ukrainos aukščiausioje lygoje.

Brazilas „Žalgirio“ akiratyje buvo ne vieną mėnesį ir buvo arti susitarimo, tačiau pasikeitus aplinkybėms jis liko žaisti Kovalivkoje.

Vis dėlto neseniai dėl karo Ukrainoje nutraukus šalies čempionatą futbolininkas paliko šalį, o neseniai „Žalgiris“ su „Kolos“ klubu susitarė dėl žaidėjo nuomos iki sezono pabaigos.

R. Oliveira karjerą pradėjo Brazilijoje, o 2017 metais pirmą kartą atvyko į Europą. Iš pradžių futbolininkas žaidė Slovakijoje „Zlate Moravce“, vėliau sezoną praleido Maltoje.

2019 m. brazilas pasirašė sutartį su PFC „Lviv“ po vieno sezono buvo išnuomotas į Portugaliją, kur pusmetį žaidė „Gil Vicente“ ekipoje.

Pernai Renanas grįžo į Lvivą ir po sėkmingo pusmečio sukirto rankomis su „Kolos“. Komanda iš nedidelio miestelio praėjusį sezoną užėmė ketvirtą vietą Ukrainos „Premier“ lygoje, o šį sezoną žengė aštuntoje.

„Žalgirio“ gretose jis taps devintuoju naujoku šiais metais. Komandą papildė Nicolas Gorobsovas, Donatas Kazlauskas, Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius, Petaras Mamičius, Mathias Oyewusi, Oliveris Buffas ir Dimašas Kaškenas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 2 d. su „Kauno Žalgiriu“ svečiuose, o balandžio 5 d. susitiks su „Panevėžiu“ namuose.