2021 rugsėjo 24

Priminimas: į „Žalgirio“ rungtynes – tik su Galimybių pasu


Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį, rugsėjo 25 dieną, LFF stadione žais A lygos derbį su Vilniaus „Riteriais“, o „Žalgirio U-19“ futbolininkai artimiausią antradienį, rugsėjo 28 dieną, debiutuos UEFA Jaunimo lygoje – namuose susikaus su Haifos „Maccbi“.

Bilietai į abejas rungtynes jau prekyboje (www.bilietai.lt). Primename, kad žiūrovų skaičius rungtynėse nebus ribojamas, bet patekimas į stadioną bus įmanomas tik su Galimybių pasu.

Perkančių bilietus prašome susipažinti su LR sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimais:

– Vyresniems nei 6 metų žiūrovams rekomenduojama stadione dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – medicinines kaukes arba respiratorius.

– Žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei 60 min. iki rungtynių pradžios.

– Žiūrovams eilėse prie bilietų tikrinimo ar kitose stadiono vietose rekomenduojame laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metro atstumo vienas nuo kito ar nuo kitų asmenų grupių;

– Varžybų vietoje prekiaujama maistu ir gėrimais, tačiau neštis į tribūną – griežtai draudžiama;

– Į stadioną nevykite tuo atveju, jei jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas.Asmenys, kuriems šie simptomai pasireiškia, neįleidžiami į stadioną arba bus paprašyti palikti varžybų vietą. Dėl tolesnių veiksmų rekomenduojama konsultuotis karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.