2021 birželio 29

Prieš startą Europoje – naujas partneris


Lietuvos čempionas FK „Žalgiris“ prieš artėjantį startą UEFA Čempionų lygoje sulaukė pastiprinimo – komandos rėmėju tapo tarptautinė logistikos kompanija „Transpartner Logistics“.

Naujasis partneris jau artimiausiu metu papildys žaliai baltų aprangą. „Žalgiris“ sekmadienį A lygoje žais su Kėdainių „Nevėžiu“, kitą penktadienį su „Riteriais“, o liepos 6-ąją pradės Čempionų lygos kovas akistata su Šiaurės Airijos čempionu „Linfield“.

„Siekiant savo tikslo patekti į UEFA grupinių varžybų turnyrus mūsų laukia daug įvairių iššūkių kelionėje po Europą. Prieš šiuos iššūkius – ir ypač atsižvelgiant į sunkius pastaruosius metus – malonu sulaukti pasitikėjimo ir priimti naujus draugus į „Žalgirio“ šeimą – „Transpartner logistics“. Tikimės ilgos ir sėkmingos partnerystės“, – sakė „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

„Futbolo aistra šią vasarą dar kartą suvienijo Europą, o mūsų kompanija taip pat yra neabejinga šiam nuostabiam žaidimui. Žinome, jog „Žalgirio“ komandoje yra tarptautinio lygio žaidėjų ir tai, jog klubas turi ambicijų Europoje. Mūsų kompanija taip pat dirba įvairiose šalyse, tam reikalingas sklandus tarptautinis bendradarbiavimas. Tikimės, jog pagelbėsime ir „Žalgiriui“ pasiekti tikslų UEFA varžybose“, – sakė „Transpartner logistics“ vadovas Rade Vidakovičius.

Apie „Transpartner Logistics“

Tai tarptautinė krovinių kompanija, kuri specializuojasi ties sunkiųjų krovinių transportu žeme. Kompanija įkurta Šveicarijoje, taip pat turi savo padalinius Belgijoje, Slovėnijoje ir Lietuvoje.

Mūsų šalyje kompanijai atstovauja Vilniuje įsikūrusi UAB „Partnerystės Logistika“.

„Transpartner Logistics“ turi dešimties metų patirtį transporto industrijoje ir apie 100 transporto priemonių, kasdien keliaujančių po Europą. Įmonės privalumai – tarptautiniai ryšiai, saugus ir greitas pervežimas.

Video