2022 vasario 5

Prieš „Šiaulius“ – minimali pergalė

Kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę iš eilės – šį kartą minimaliu rezultatu 1:0 įveikti „Šiauliai“.

Vienintelį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Josipas Tadičius.

Vilniečių gretose debiutavo Petaras Mamičius, starto sudėtyje pasirodė Saulius Mikoliūnas, Ivanas Tatomirovičius, Motiejus Burba.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, vienoje jų atakoje žalgiriečius gelbėjo vartininkas Edvinas Gertmonas.

„Žalgirio“ atakos suaktyvėjo kėliniui įsibėgėjus. 31 min. šansą turėjo M. Oyewusi, bet jam nepavyko įmušti trečiojo įvarčio šiemet iš panašios pozicijos – pritrūko tikslumo smūgiui, kamuolys prariedėjo šalia vartų.

Vėliau varžovų vartams grasino P. Mamičiaus, F. Kyeremeh smūgiai, o 39 min. vilniečiai išsiveržė į priekį. Po F. Kyeremeh perdavimo vienas prieš vieną tiksliai smūgiavo J. Tadičius – 1:0.

Per pertrauką „Žalgirio sudėtyje buvo atlikti aštuoni keitimai – aikštėje liko tik Edvinas Gertmonas, Kipras Kažukolovas ir Francis Kyeremeh.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai aktyviau spaudė varžovus, tačiau atakos dažniausiai baigdavosi smūgiais iš toli. Arčiausiai tikslo 64 min. buvo Mantas Kuklys, kurio spirtas kamuolys pataikė į vartų konstrukciją.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Petar Mamič, Kipras Kažukolovas, Ivan Tatomirovič, Saulius Mikoliūnas, Nicolas Gorobsov, Madi Žakipbajev, Mathias Oyewusi, Francis Kyeremeh, Motiejus Burba, Josip Tadič (Antrajame kėlinyje žaidė Joel Bopesu, Nemanja Ljubisavljevič, Mario Pavelič, Mantas Kuklys, Ovidijus Verbickas, Marko Miličkovič, Fabien Ourega, Adams Olubi).

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį su Kauno rajono „Hegelmann“.