2021 liepos 5

Prieš Čempionų lygą – smagių klipų serija su žalgiriečiais


Artėjančios UEFA Čempionų lygos rungtynės – ypatingos „Žalgirio“ komandai.

Tai bus ne tik pirmas klubo pasirodymas elitiniame žemyno klubiniame turnyre nuo 2017 metų pertraukos. Rungtynių laukia ne tik aistruoliai, bet ir patys žaidėjai – ne vienam  tai bus debiutas tokio lygio varžybose.

Šia ypatinga proga žalgiriečiai – kapitonas ir trys vicekapitonai – nusifilmavo smagiuose reklaminiuose vaizdo mini klipuose, kuriuose kai kurie pasirodė neįprastuose vaidmenyse, kartu su savo šeimos nariais, ir įvairiai pademonstravo Čempionų lygos laukimą.

Komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas netikėtai treniruotėje „pasirodė“ su žaidybine apranga – ir kartu su sūnumi Kajumi, tarsi išvesdamas jį į aikštę prieš rungtynes.

Saugas Hugo Videmontas kartu su žmona Stephanie ir sūnumi surengė pikniką parke, bet greitai jį įtraukė būsimų rungtynių svajonės.

Ogenyi Eddy Onazi, Francis Kyeremeh ir Karolis Uzėla laisvalaikį leido žaisdami kortų žaidimą – tačiau su specialiu „koziriu“, kuris teko vienam iš jų.

Gynėjas Ivanas Tatomirovičius kartu su žmona Dunja ir sūnumi išėjo pasivaikščioti į Vingio parką – tačiau artėjančių rungtynių gausmas pasivijo ir ten.

„Žalgirio“ ir „Linfield“ akistata Čempionų lygoje vyks liepos 6 d. nuo 20 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.