2021 vasario 2

Prie „Žalgirio“ ruošiasi prisijungti saugas iš Bulgarijos


Lietuvos futbolo čempionas FK „Žalgiris“ sutarė su dar vienu žaidėju – komandą ruošiasi papildyti saugas iš Bulgarijos Milenas Gamakovas.

26 metų futbolininkas atskrido į Vilnių ir galės prisijungti prie komandos sėkmingai atlikęs medicininę apžiūrą.

Universalus futbolininkas didžiąją karjeros dalį rungtyniavo atraminio saugo pozicijoje, pastaraisiais metais taip pat rungtyniavo vidurio gynėju.

Pirmasis jo klubas – gimtojo Burgaso „Chornomorets“ komanda. Iš jos buvo nuomojamas „Neftochimik“, vėliau perėjo į Plovdivo „Botev“. 2014-15 metų sezone buvo išrinktas vienu geriausių jaunųjų žaidėjų Bulgarijos čempionate.

Atstovavo skirtingo amžiaus Bulgarijos jaunimo rinktinėms, buvo jaunimo (U21) rinktinės kapitonu. 2014 m. buvo kviečiamas į nacionalinę rinktinę.

2016 m. pasirašė sutartį su Gdansko „Lechia“, bet šioje komandoje negavo daug šansų pasireikšti, buvo išnuomotas į Chožuvo „Ruch“ ir Olštyno „Stomil“ ekipas.

2018 m. bulgaras grįžo į tėvynę ir pasirašė sutartį su gilias tradicijas turinčiu Sofijos „Slavia“ klubu. Su juo du sezonus žaidė UEFA Europos lygos atrankos varžybose. Praėjusių metų rudenį „Slavia“ gretose jis sužaidė 13 iš 16 dvikovų.

Iš viso Bulgarijos lygoje M. Gamakovas sužaidė daugiau nei 130 rungtynių.

„Žalgiris“ prieš artėjantį sezoną jau sudarė naujus kontraktus su saugais Viliumi Piliukaičiu, Ovidijumi Verbicku, puolėju Josipu Tadičiumi, po metų pertraukos pasibaigus nuomos sutarčiai į ekipą grįžo puolėjas Tomislavas Kišas. Komandą artimiausiomis dienomis turėtų papildyti gynėjas Joelis Bopesu.