2022 rugpjūčio 15

Prie penkių įvarčių prisidėjęs J. Bopesu: „Svarbiausia, jog komanda laimi.“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po triuškinančios pergalės prieš „Riterius“ liko patenkintas, jog pavyko ištaisyti klaidas pradžioje. Gynėjas Joelis Bopesu džiaugėsi prisidėjęs prie komandos pergalės ir akcentavo parodytą charakterį.

Rungtynes „Žalgiris“ pradėjo nesėkmingai – praleido įvartį pirmąją minutę. Tačiau po penkių minučių žalgiriečiai rezultatą išlygino, o vėliau įmušė dar keturiskart ir laimėjo 5:1.

„Sveikiname mūsų aistruolius su gera pergale ir žaidimu. Oras buvo toks įdomus: išėjo taip, kad buvo labai tvanku. Tačiau abiems komandoms sąlygos vienodos. Pirmajame kėlinyje varžovas rengė greitas kontratakas, siuntė aukštus kamuolius. Pirmąjį įvartį praleidome po klaidos. Bravo žaidėjams, kad ištaisė tą klaidą – įmušė įvarčių, sukūrė dar progų. Šiandien komanda sužaidė pakankamai užtikrintai. Tiek žaidimo kontrole, tiek organizacija. Tiek puolime, tiek gynyboje. Bravo žaidėjams“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Esame laimingi. Nors pradėjome blogai. Praleidome pirmą įvartį, bet vėliau parodėme charakterį. Tai ir svarbiausia – komandinė dvasia. Grįžome į kovą ir laimėjome 5:1. Bet rungtynės buvo sunkios, džiaugiamės rezultatu. Sezonas ilgas, turime būti susikaupę ne tik Europoje. bet ir čempionate. Laimėjome ir tai svarbiausia. Komandos draugams per pertrauką sakiau, kad reikia tęsti ir užbaigti rungtynes –  reikia žaisti – įmušti kuo daugiau“, – teigė J. Bopesu.

Legionierius iš Kongo DR prisidėjo prie visų penkių komandos įvarčių – po jo smūgio krito pirmasis įvartis, vėliau buvo skirtas 11 metrų baudinys. Antrajame kėlinyje jis atliko du perdavimus iš kairiojo krašto komandos draugams, taip pat ir kampinį, po kurio krito ketvirtasis įvartis.

„Galima kažką išskirti, bet aikštėje žaidžia 11 žaidėjų. Taip, jis šiandien atliko gerą darbą. Kaip ir visi kiti žaidėjai. Jam ne tai kad pasisekė, bet jis padarė darbą: atliko ir rezultatyvių perdavimų, ir uždirbo baudinį. Visada džiugu, jog komandoje atsiranda toks žaidėjas. kuris išsiskiria tokiais optimaliais sprendimais. Tačiau pasikartosiu – visi žaidė gana užtikrintai“, – teigė V. Čeburinas.

„Kartais taip atsitinka kaip šiandien man. Paskutinės rungtynės nebuvo tokios geros. Šiandien džiaugiuosi padėjęs komandai rezultatyviais perdavimais. Malonu, bet futbole būna kartais sekasi, kartais ne. Laimei šiandien man ir komandai sekėsi gerai, – kalbėjo J. Bopesu – Turbūt nesu atlikęs tiek rezultatyvių perdavimų, nebent tik vaikų futbole, kai man buvo dešimt. Bet nesvarbu kas tai atliks, ar aš ar kitas, svarbiausia laimėti. Man tiktų ir laimėti pvz. 2:1, net jei nepasižymėčiau. Šiandien malonu kad pavyko asistuoti man, kitą kartą bus kitas žaidėjas. Svarbiausia jog „Žalgiris“ laimi.“

J. Bopesu rungtynes pradėjo dešiniajame gynybos krašte, o nuo pirmo kėlinio vidurio žaidė kairiajame.

„Jaučiausi gerai kairiajame krašte. Nesu tas kuris ieškočiau pasiteisinimų kurioje pusėje žaidžiu. Turiu rasti sprendimų. Bet aišku esu kairiakojis ir man lengviau paduoti kaire vienu lietimu. Tačiau džiaugiuosi žaisdamas bet kurioje pusėje“, – patikino futbolininkas.

Žalgiriečiams tai buvo šeštoji pergalė iš eilės „Optibet A lygoje“, tačiau toliau laukia Europos lyga ir daugkartinis Bulgarijos čempionas „Ludogorets“.

„Žinoma, Europos lygoje laukia labai rimtas varžovas. Todėl teigiama, kad vyksime su geru nusiteikimu, po gero rezultato, geros pergalės, parodę užtikrintą žaidimą. Galvoju, jog padarėme gerą žingsnį į priekį“, – teigė V. Čeburinas.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais rugpjūčio 18 d. Razgrade Europos lygoje prieš „Ludogorets“. Po trijų dienų laukia „Optibet A lygos“ rungtynės prieš Jonavą namuose, o rugpjūčio 25 d. – atsakomoji dvikova su „Ludogorets“.