2022 rugpjūčio 2

Pratęsti žygį Čempionų lygoje komanda išvyko į Norvegiją


„Žalgirio“ komanda antradienio rytą išvyko į gerai pažįstamą kelionę – Budės miestą Norvegijos šiaurėje.

Viename šiauriausių Europos futbolo taškų žalgiriečiai trečiadienį žais pirmąsias UEFA Čempionų lygos rungtynes prieš „Bodo Glimt“.

Kaip ir ankstesnius dvejus metus dėl pandemijos, taip ir šiemet „Žalgiriui“ teko kelionei į Norvegiją teko ieškoti užsakomojo skrydžio. Šį sezoną jis privalomas nuo trečiojo atrankos etapo.

Prieš kelionę į šiaurę žalgiriečiai mintimis pasidalino ir su žiniasklaidos atstovais.

„Žinome, kas per varžovas laukia, stengsimės, kad trečias kartas nemeluotų ir pavyktų varžovą įveikti, – sakė Saulius Mikoliūnas – „Bodo“ – komanda gerai kontroliuoja kamuolį, stipri puolime, gausiomis pajėgomis atakuoja. Svarbiausia mums drausmingai gintis, taip pat gerai žaisti kontratakose.“

Vartininkas Edvinas Gertmonas prisiminė, jog praėjusiais metais „Žalgirio“ ir „Glimt“ dvikovos buvo atkaklios.

„Praėjusiais metais gerai su jais kovojome, tik nepasisekė išvykoje, pralaimėjome 0:1. Namie galbūt irgi pritrūko sėkmės, sužaidėme 2:2. Tikiuosi, kad šie metai bus mūsų“, – kalbėjo E. Gertmonas.

„Žalgiris“ jau užsitikrino vietą mažiausiai Konferencijų lygos grupių etape, tačiau turi šansą žengti ir toliau. Pasitikėjimo komandai suteikia paskutinė dvikova prieš Skandinavijos regiono atstovus – Švedijos čempionai „Malmo“ nugalėti rezultatu 3:0.

„Komanda tikrai tiki savimi. Praėjusiose rungtynėse išvykoje įveikėme „Malmo“ komandą jų tvirtovėje. Tas duoda pasitikėjimo savo jėgomis, kad galime nuveikti ir daugiau“, – teigė S. Mikoliūnas.

Antradienio ryte išskridus iš Vilniaus, po pietų komanda jau buvo Budėje. Čia antradienio vakare komanda surengė treniruotę prieš rungtynes.

„Žalgirio“ ir „Bodo Glimt“ rungtynės vyks trečiadienį nuo 19 val. Lietuvos laiku.

Video