2021 spalio 21

Praėjusio A lygos turo naudingiausias – H. Videmontas


Į A lygos 32 turo rinktinę pateko keturi „Žalgirio“ žaidėjai – Joelis Bopesu, Francis Kyeremeh, Hugo Videmontas ir Josipas Tadičius.

Naudingiausiu ture buvo H. Videmontas.

Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“): Visose 32-ejose rungtynėse be keitimų žaidęs vartų sargas džiaugėsi 8-uoju laimėjimu šiemet. Prie jo I. Driomovas prisidėjo 7 atremtais smūgiais, o įvartį praleido „Panevėžio“ žaidėjui smūgiuojant nuo 11 metrų žymos.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Paskutinės derbio minutės buvo itin karštos: Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas perėmė iniciatyvą ir buvo labai arti išlyginamojo įvarčio, tačiau žalgirietis turėjo kitų planų. E. Vaitkūnas poroje situacijų išgelbėjo komandą nuo įvarčio, laimėjo 73 proc. dvikovų (8/11) gynyboje ir padėjo iškovoti pergalę.

Deividas Malžinskas (Vilniaus „Riteriai“): Marijampolėje 22-ejų futbolininkas sužaidė labai geras rungtynes ir vis labiau pripranta prie vidurio gynėjo rolės. D. Malžinskas perėmė net 13 kamuolių bei gynyboje laimėjo 71 proc. dvikovų (12/17).

Mauricio Pinto (Gargždų „Banga“): Gargždų klubo vidurio gynėjas iš Brazilijos antrą kartą šiemet pasižymėjo taikliu smūgiu galva ir taip pat sėkmingai tvarkėsi su užduotimis prie savo vartų. 264 „InStat“ naudingumo balus surinkęs M. Pinto sužaidė vieną geriausių mačų šiame sezone.

Joel Bopesu (Vilniaus „Žalgiris“): Per pastarąsias dvejas rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“ kairiojo krašto gynėjas daug problemų neturėjo. J. Bopesu lengvai tvarkėsi su oponentų prasiveržimais bei aktyviai jungėsi į atakas – pirmadienio mače laimėta net 13 dvikovų iš 16 (81 proc.).

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Ganos po ilgokos pertraukos pelnė įvartį ir atgauna vis didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Pastarajame mače F. Kyeremeh surinko 288 „InStat“ naudingumo balus, atlikdamas 7 sėkmingus driblingus.

Divine’as Naah („Kauno Žalgiris“): Aikštės viduryje rungtyniavęs dar vienas futbolininkas iš Ganos išsiskyrė puikiu perdavimų tikslumu – 43/46 (93 proc.). Be to, D. Naah įmušė savo trečią įvartį „Kauno Žalgirio“ gretose bei surinko 304 „InStat“ naudingumo balus.

Alexas Kyeremeh (Alytaus DFK „Dainava“): Dar vienas ganietis atsidarė savo įvarčių sąskaitą Alytaus klube, tą padarydamas išties puikiu tolimu smūgiu. Dainavietis dalyvavo net 31 dvikovoje, iš kurių laimėjo 20 (65 proc.).

Hugo Videmont (Vilniaus „Žalgiris“): Per dvejas rungtynes su „Nevėžiu“ prancūzas pasižymėjo keturis kartus bei priartėjo prie rezultatyviausių čempionato žaidėjų. Mače Kėdainiuose H. Videmontas surinko net 341 „InStat“ naudingumo balą, atliko 7 smūgius į vartų plotą bei tiek pat sėkmingų driblingų.

Michaelas Thuique’as („Kauno Žalgiris“): 262 „InStat“ naudingumo balus surinkęs brazilas kėlė labai daug problemų „Hegelmann Litauen“ klubo gynybai. Žalgirietis iš viso atliko 4 „raktinius perdavimus“, iš kurių 2 buvo rezultatyvūs.

Josip Tadič (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas pasigerino savo statistiką – pelnė po įvartį per abejas rungtynes su „Nevėžiu“ ir iš viso yra pasižymėjęs aštuonis kartus. Taip pat J. Tadičius atliko rezultatyvų perdavimą, kuris buvo trečiasis šiemet.