2019 gruodžio 6

Pradedama prekyba 2020 m. sezono abonementais


Startuoja „Žalgirio“ futbolo klubo 2020 metų sezono abonementų prekyba. Tai – puiki dovana artėjančių švenčių proga.

Naujajame sezone Vilniaus „Žalgiris“ varžysis Lietuvos A lygos čempionate, kovos dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ir supertaurės bei dalyvaus UEFA Europos lygos atrankos turnyre.

Žalgiriečiai padarys viską, kad naujajame sezone papildytų gausią trofėjų lentyną. „Žalgiris“ visada kelia tik aukščiausius tikslus – 2020 m. sezonas nebus išimtis. Būk kartu su komanda, nes „Žalgiris“ – daugiau nei futbolas.

Sezono abonementas yra geriausias ir patogiausias būdas prisidėti prie „Žalgirio“ pergalių Lietuvos futbolo stadionuose. Sezono abonementų kaina išlieka nepakitusi – sostinės klubo gerbėjai juos gali įsigyti už 37 eurus, o norintys didesnio komforto bei išskirtinio vaizdo stadione gali rinktis VIP abonementą. Jo kaina – 107 eurai.

Abonementų savininkai taip pat galės su 30% nuolaida įsigyti bilietus į UEFA Europos lygos atrankos varžybas su išskirtine privilegija – pirmiesiems išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

„Žalgirio“ abonemento savininkui iki 2020 m. A lygos sezono pabaigos taikoma 15% nuolaida visose Vilniaus „Sportland“ parduotuvėse. Nuolaidos nesumuojamos ir taikomos nuo pradinės kainos. Nuolaida negalioja akcijinėms prekėms ir perkant dovanų korteles.

Bilietai į „Žalgirio“ rungtynes išankstinėje prekyboje ir toliau kainuos 3,50 eurų, o susitikimo dieną kaina tradiciškai išaugs iki 5 eurų už bilietą. Vis dėlto, žalgiriečių dvikovas Lietuvos čempionate bei taurės turnyre už mažiausią kainą stebės abonementų savininkai, nes tik jie sutaupys iki 50% savo lėšų.

Sezono abonementus galima įsigyti visose bilietai.lt kasose ir interneto svetainėje bilietai.lt.

„Žalgiris“ primena, kad visas komandos namų rungtynes A lygoje ir LFF taurės turnyre gali nemokamai stebėti moksleiviai (iki 12 metų), senjorai ir neįgalūs asmenys, bei moksleivių (nuo 12 metų) grupės su lydinčiais asmenimis (užpildžius išankstinę paraišką).

Įsigijus abonementus, jų korteles bus galima atsiimti nuo 2019 m. gruodžio 17 d. iki 2020 m. kovo 31 d. „Sportland“ parduotuvėje prekybos centre „Ozas“. Prekyba abonementais vyksta iki 2020 m. kovo 31 d.

Ačiū, kad esate kartu!

 

Abonementą sudaro:

Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“;

Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro rungtynės, kurių organizatorius yra FK „Žalgiris“.