2021 rugsėjo 23

Po svarbios pergalės E. Gertmonas tramdė džiaugsmą: „Dar daug darbo laukia“


Kai Semiras Kerla sudrebino skersinį, nerealizuodamas lemiamo baudinio, žalgiriečiai džiaugsmo šokį atlikti, kaip įprasta, suskubo prie vartininko . Edvinas Gertmonas per 120 žaidimo minučių išsaugojo vartus sausus, o „Žalgiris“ baudinių serijoje pranoko Marijampolės „Sūduvą“.

Įveikę marijampoliečių barjerą, žalgiriečiai iškopė į „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalį.

„Fiziškai labai sunkios rungtynės, – sakė E. Gertmonas. Labai daug kovos. Aikštė greita, mums neįprasta. Žaidėme vakare, todėl žolė rasa užsidėjusi – kamuolys  greitas, šoka… Labai sudėtinga buvo. Daugiau kovos buvo nei paties futbolo“.

E. Gertmonas sako neturėjęs daug darbo rungtynių metu ir už tai dėkojo gynėjams. „Sūduva“ neturėjo tokių šimtaprocentinių progų, gynėjai gerai žaidė, mažai klydo“, – kalbėjo vartininkas.

„Neturėjome jokio plano dėl baudinių serijos. Žaidžiam, mušam įvartį ir laimim per pagrindinį laiką, jei įmanoma.  Po raudonos korteles jau laukėme baudinių“, – šypsojosi E. Gertmonas, prisiminęs epizodą pratęsimo pabaigoje, kai Milenas Gamakovas užsidirbo raudoną kortelę, gelbėdamas komandą nuo kontraatakos.

LFF taurės pusfinalyje „Žalgirio“ laukia „Hegelmann Litaeun“, „Panevėžys“ ir „Babrungas“. E. Gertmonas sako, kad dideliam džiaugsmui pagrindo dar nėra – dar ne viskas padaryt.

„Nereikia užkaifuoti, dar daug darbo laukia. Kas tris dienas žaidžiame, sezono galas sunkus. Dabar viena sunkiausių atkarpų, nes treniruoajmės ant dirbtinės dangos, o žaidžiame ant natūralios. Fiziškai tai sunku“.

Po septynių iš eilės išvykos rungtynių įvairiuose turnyruose, „Žalgiris“ šeštadienį grįš į namų stadioną ir susirems su „Riteriais“ sostinės derbyje. Rungtynių LFF stadione pradžia – 19.00 val.

Video