2021 balandžio 20

Po permainingos kovos – lygiosios


Po permainingos kovos FK  „Žalgiriui“ nepavyko įveikti Telšių „Džiugo“ komandos – Lietuvos čempionų ir A lygos debiutantų dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Dvigubą rungtynių savaitę „Žalgiris“ pradėjo su keturiais keitimais startinėje sudėtyje. Nuo pradžių startinėje sudėtyje M. Gamakovas, M. Karamarko, F. Kyeremeh, J. Sylvestras. Dėl traumos komandai negalėjo padėti K. Uzėla ir S. Mikoliūnas, o J. Tadičius ir O. Verbickas šį kartą pradėjo dvikovą atsargoje.

Pačioje rungtynių pradžioje „Žalgiris“ galėjo išsiveržti į priekį, bet po O. Onazi smūgio galva kamuolys praskriejo šalia virpsto.

20 min. „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po M. Karamarko perdavimo kraštu J. Sylvestras atsidūrė baudus aikštelės krašte ir atliko perdavimą link vartų, kur „Džiugo“ gynėjas pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Po įvarčio „Žalgiris“ kelis kartus dar grasino po standartinių situacijų, o 35 min. po H. Videmonto smūgio iš 14 metrų „Džiugą“ išgelbėjo vartininkas.

„Žalgiris“ antrąjį kėlinį pradėjo taip pat kaip baigė pirmąjį – kontroliuodamas žaidimą ir kurdamas pavojingas atakas. 53 min. po H. Videmonto prasiveržimo ir perdavimo iš dešinio krašto T. Kišui pritrūko vos akimirkos, kad nukreiptų kamuolį į tuščius vartus. 57 min.  T. Kišo stiprų smūgį iš baudos aikštelės krašto atrėmė varžovų vartininkas.

Tačiau 68 min. svečiai netikėtai rezultatą išlygino. Vienas perdavimas perskrodė žalgiriečių gynybą ir nors N. Milevo smūgį atrėmė E. Gertmonas, netrukus vartininkas niekuo nebegalėjo padėti – iš arti pakartotiniu bandymu pasižymėjo D. Arlauskis.

75 min. „Džiugas“ išsiveržė į priekį. po R. Lazdinausko perdavimo į baudos aikštelę kamuolį galva į savo vartus nukreipė I. Tatomirovičius.

Po dviejų minučių „Žalgiris“ rezultatą išlygino. Gavęs J. Sylvestro perdavimą iš baudos aikštelės vidurio tiksliai smūgiavo J. Tadičius.

Žalgiriečiai pakilo į šturmą. 82 min. po J. Sylvestro smūgio varžovus gelbėjo vartininkas. 85 min. po J. Bopesu perdavimo J. Tadičiui nepavyko smūgis galva. 88 min. po H. Videmonto baudos smūgio kamuolį puikiai atmušė vartininkas. 89 min. po N. Ljubisavljevičiaus smūgio tuščius vartus apgynė gynėjas.

90 min. po „Džiugo“ kontratakos ir N. Milevo smūgio „Žalgirio“ vartus išgelbėjo E. Gertmonas. Rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomis 2:2.