2022 birželio 22

Po mėnesio pertraukos – rungtynės namuose, atvyksta „Džiugas“


Lygiai po mėnesio pertraukos „Žalgiris“ žais namų rungtynes – į Vilnių atvyks Telšių „Džiugo“ komanda.

Pastarąjį mėnesį žalgiriečiai keliavo – rinktinių pertraukos metu žaidė kontrolines rungtynes Druskininkuose, Rygoje, o sekmadienį rungtyniavo Panevėžyje.

Rungtynės namuose vėl žada intrigą – jau ketvirtą kartą šį sezoną laukia komanda, kuriai apie savaitę iki tarpusavio akistatos pradėjo vadovauti naujas strategas.

„Džiugas“ birželio viduryje atsisveikino su ilgamečiu treneriu Mariumi Šluta ir pasikvietė portugalą João Pratesą. Šis specialistas yra dirbęs Norvegjioje, Saudo Arabijoje bei gimtinėje.

Debiutas jam pavyko – „Džiugas“ nutraukė pralaimėjimų seriją ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Sūduva“ nepaisant to, kad pirmasis praleido įvartį.

Rezultatas nebuvo atsitiktinis – Telšių komanda atliko daugiau smūgių, sukūrė daugiau progų nei varžovai. Ne pirmą kartą šį sezoną išsiskyrė portugalas Ivo Brazas, kuris įmušė savo ketvirtąjį įvartį.

Visgi bene didžiausias skirtumas nuo anksčiau – gynėjo Kostiantino Šulco sugrįžimas. Ukrainietis žaidė antrąsias rungtynes šį sezoną, pirmą kartą startinėje sudėtyje, ir buvo aktyvus – buvo tarp laimėjusių daugiausiai dvikovų ir antras pagal atliktus tikslius perdavimus.

Dvikovoje prieš „Žalgirį“ telšiškiai turės praradimų – ketvirtą geltonas kortelę užsidirbo brazilas saugas Periclesas. Rungtynių dieną klubas informavo, jog dėl tėčio netekties nežais ir gynėjas Edwardas Sarpongas.

Telšių ekipa bus pirmoji, prieš kurią žalgiriečiai šį sezoną sužais trečią kartą. Pirmosios komandų rungtynės šį sezoną buvo žaidžiamos net per dvi dienas ir baigėsi vilniečių pergale Telšiuose 5:3. Taurės turnyro antrajame etape žalgiriečiai varžovus įveikė 3:1.

„Žalgirio“ ir „Džiugo“ rungtynės vyks birželio 22 d. nuo 20 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“. Tiesioginė transliacija internetu per TV3Play.lt