2021 lapkričio 19

Pirmu bandymu titulo užsitikrinti nepavyko

A lygos čempionų titulo likimas dar galutinai nenulemtas. 35-ojo turo rungtynėse lyderiui „Žalgiriui“ nepavyko namuose pranokti „Kauno Žalgirio“ (0:0) ir anksčiau laiko užsitikrinti antrųjų aukso medalių iš eilės.

„Žalgiris“ dominavo aikštėje, tačiau varžovų vartus puikiai gynė vartininkas Deividas Mikelionis.

„Žalgirio“ sudėtyje įvyko trys pasikeitimai. Diskvalifikuotą gynybos Nemanja Ljubisavljevičių pakeitė Ivanas Tatomirovičius, į vienuoliktuką grįžo Saulius Mikoliūnas ir Milenas Gamakovas.

8 min. po kampinio visiškai šalia viršutinio vartų kampo smūgiavo Djbrilis Diaw. 12 ir 14 min. po Josipo Tadičiaus ir Francis Kyeremeh smūgių galva kamuolį abu kartus atmušė Deividas Mikelionis.

Pirmajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ gynėsi gausiomis pajėgomis ir žalgiriečiams teko ne kartą bandyti laimę iš toli.

27 ir 36 min. H. Videmonto bei M. Gamakovo tolimus smūgius atrėmė vartininkas.

45 min. J. Tadičiaus smūgis galva buvo netikslus.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje svečiai turėjo puikią progą, kai P. Otele išbėgo vienas prieš vieną ir apžaidė vartininką, bet jo siųstą kamuolį nuo vartų linijos išmušė I. Tatomirovičius.

52 min. po F. Kyeremeh smūgio galva vėl puikiai sureagavo kauniečių vartininkas D. Mikelionis.

63 min. Kauno komandos puolėjams vos nepavyko užspausti vartininko T. Dukos.

68 min. H. Videmontas gavo kamuolį baudos aikštelės krašte, tačiau jo smūgį vėl atrėmė D. Mikelionis.

70 min. kamuolys skriejo virš vartų po F. Kyeremeh smūgio.

72 min. po J. Bopesu baudos smūgio kamuolį atmušė vartininkas.

84 min. O. Verbickas turėjo šansą baudos aikštelėje, bet pataikė į gynėją.

90 min. baudos aikštelėje laisvas galva į vartus nepataikė H. Videmontas.

Per pridėtinį laiką H. Videmontas gavo baudos aikštelėje, bet jo smūgį vėl atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 24 d. (trečiadienį) prieš „Panevėžio“ komandą. Sezoną vilniečiai baigs lapkričio 28 d. rungtynėmis su „Džiugu“.

Norint tapti čempionais žalgiriečiams per likusias rungtynes reikia iškovoti tašką, arba sulaukti pagrindinio varžovo „Sūduvos“ kluptelėjimo.